Aktualności i wydarzenia Biura Karier SWPS
Photo by rawpixel on Unsplash

Poznajmy Twoją markę. Co jeszcze możemy zrobić wspólnie?

Organizujemy warsztaty dla studentów i absolwentów we współpracy z biznesem

Co potrafią studenci i absolwenci filologii?

Uniwersytet SWPS kształci studentów na kierunkach: ● Filologia angielska (rozszerzenia: chiński, hiszpański, japoński, koreański, niemiecki) ● Filologia norweska (rozszerzenie: angielski) ● Filologia szwedzka (rozszerzenie: angielski) ● Iberystyka (rozszerzenie: angielski) ● Italianistyka ● Studia azjatyckie. Chiny i Azja Wschodnia (rozszerzenia: chiński, koreański, japoński).