Sprawdź nasze wydarzenia
Photo by Daniele Riggi on Unsplash

Skandynawski Tydzień Kariery/ Scandinavian Career Week
Termin: 2020-11-23 - 2020-11-27 utworzono: 2020-11-18
W dniach 23-27.11.2020 zapraszamy Was do udziału w Festiwalu, podczas którego będziemy starali się przedstawić dobre praktyki skandynawskich firm, perspektywy rozwoju rynku pracy w Polsce i w Skandynawii, a także opinie i doświadczenia naszych absolwentek i absolwentów. Poza tym, przyjrzymy się rynkowi pracy dla kulturoznawców oraz studentów i absolwentów innych kierunków.

Akademia Biznesu Deloitte – zgłoś swój udział
Termin: 2020-10-13 - 2020-11-04 utworzono: 2020-10-13
Postaw na rozwój i przenieś się do świata biznesu! Ruszył nabór do kolejnej edycji znanego i prestiżowego projektu wsparcia rozwoju kompetencji młodych i ambitnych studentów - Akademia Biznesu Deloitte - #AkademiaBiznesuByDeloitte.