Sprawdź nasze wydarzenia
Photo by Daniele Riggi on Unsplash

E-commerce: Jak przejść przez świat digitalowej rewolucji?
Termin: 2019-04-04 - 2019-04-16 utworzono: 2019-04-01
Interesujesz się marketingiem? Chciałbyś / chciałabyś zajrzeć do świata E-commerce od innej strony niż robią to konsumenci? Na warsztatach nie tylko dostaniesz niezłą dawkę wiedzy od praktyków, ale również pogłówkujesz nad realnymi case’ami z osobami, które tak jak Ty, chcą wiedzieć więcej!

Startują zgłoszenia do programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki
Termin: 2019-03-04 - 2019-04-30 utworzono: 2019-03-04
Od 4 marca do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do 19. edycji programu L’Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Kobiety prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają dodatkową szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz uzyskanie wsparcia finansowego.

Zostały Ci dwa semestry do końca studiów?
Termin: 2019-01-10 - 2019-06-30 utworzono: 2019-01-11
Szanowna Studentko, Szanowny Studencie! Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie, którego celem jest wsparcie studentów i studentek w planowaniu kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy.