Sprawdź nasze wydarzenia
Photo by Daniele Riggi on Unsplash

Jak zostać psychologiem sportu?
Termin: 2019-06-13 - 2019-06-13 utworzono: 2019-06-07
Już 13.05.2019 r. o godzinie 17.30 w sali S305 Uniwersytetu SWPS odbędzie się spotkanie z cyklu "Jak zostać...?" organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Warszawie we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu SWPS. Podczas wykładu wygłoszonego przez eksperta – dr Dariusza Parzelskiego, będziecie mieli okazję dowiedzieć się, jak zostać psychologiem sportu.

Zostały Ci dwa semestry do końca studiów?
Termin: 2019-01-10 - 2019-06-30 utworzono: 2019-01-11
Szanowna Studentko, Szanowny Studencie! Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie, którego celem jest wsparcie studentów i studentek w planowaniu kariery zawodowej oraz rozwijaniu kompetencji związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy.