Sprawdź nasze wydarzenia
Photo by Daniele Riggi on Unsplash

Sukcesy absolwentów - zainspiruj się!
Termin: 2022-01-10 - 2022-01-18 utworzono: 2022-01-10
Zapraszamy na spotkanie online z Michaliną Mruczyk - absolwentką psychologii o specjalności klinicznej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, psycholożką pracującą z młodzieżą, edukatorką seksualną.

Odkryj swój TALENT
Termin: 2021-10-12 - 2022-06-15 utworzono: 2021-10-12
Droga Studentko/Drogi Studencie! Chcesz wziąć udział w kompleksowym procesie rozwojowym mającym na celu wsparcie w planowaniu ścieżki zawodowej? Zastanawiasz się, jakie są Twoje kompetencje i gdzie możesz je wykorzystać? Masz pomysły na rozwój kariery, ale nie masz pewności, czy to “strzał w dziesiątkę” i potrzebujesz konsultacji? Zapraszamy Cię do kolejnej edycji projektu ,,Pracownia Karier i Talentów”, którego celem jest wsparcie w rozwoju zawodowym i poznanie kompetencji przyszłości.