Lista pracodawców

Wyszukaj pracodawcę
Photo by dylan nolte on Unsplash
Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functions—underpinned by the world’s largest delivery network—Accenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With 459,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve the way the world works and lives. Visit us at www.accenture.com. Accenture Operations helps clients achieve new value and productivity from their business processes by applying analytics, process acumen and industry expertise to the transactional data and processes we manage and operate on our clients’ behalf.
Projektujemy gry i symulacje szkoleniowe, które wykorzystujemy w rozwoju kompetencji managerów i organizacji. Nasze programy szkoleniowe są dedykowane zarówno małym grupom, jak i całym firmom. To co nas wyróżnia – jesteśmy pierwszą firmą w Polsce zajmującą się wykorzystaniem autorskich gier w szkoleniach. Pracujemy na całym świecie – od USA, przez Europę po Daleki Wschód. Dostarczamy rozwiązania dla dużych korporacji, średnich firm i małych przedsiębiorstw, zdarza nam się pracować również z sektorem non profit oraz administracją publiczną. Pracownicy naszej firmy aktywnie uczestniczą nie tylko w realizacji strategii firmy, ale również w testach nowoczesnych narzędzi, które wdrażamy na polskim i zagranicznym rynku.

Doradztwo/Konsulting

Business Consulting Iwona Szybka
Business Consulting jest licencjonowaną agencją doradztwa personalnego, obecną na polskim rynku od 1999 roku oraz wyłącznym partnerem międzynarodowej sieci Cornerstone International Group w Polsce, będącej jednym ze światowych liderów w zakresie doradztwa personalnego. Grupa jest obecna na 6 kontynentach tworząc sieć około 100 biur o zasięgu światowym. Nasz zespół tworzą konsultanci z wieloletnim doświadczeniem i specjalizacją w obsłudze poszczególnych sektorów rynkowych. Gwarantujemy profesjonalizm, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta i kandydata. Rekrutujemy na stanowiska średniej i wyższej kadry menedżerskiej, wysokospecjalistyczne oraz administracyjne, dla firm zróżnicowanych sektorowo, reprezentujących różny kapitał i skalę działania, od małych i średnich przedsiębiorstw polskich, po międzynarodowe korporacje. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów rozpoczynających działalność na rynku polskim, rekrutując od pierwszego stanowiska zarządzającego, przez średnią kadrę menedżerską, po stanowiska specjalistyczne i asystenckie. Docierając do kandydatów stosujemy metodę poszukiwań bezpośrednich oraz metodę klasyczną - przy użyciu ogłoszeń i własnej, stale aktualizowanej bazy danych.

Call center/Obsługa klienta

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
CCIG to wyjątkowa organizacja w branży Call i Contact Center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z kluczowymi Klientem - zarówno B2C, jak i B2B.

Uroda/Rekreacja/Zdrowie

Centrum Pomocy Profesjonalnej
Centrum Pomocy Profesjonalnej to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze skorzystać można z różnych form opieki psychologicznej oraz skonsultować problem z lekarzem psychiatrą, seksuologiem lub innym specjalistą. Jesteśmy doświadczonym zespołem lekarzy, psychologów i psychoterapeutów, który od 2002 roku udziela pomocy dorosłym, dzieciom i młodzieży. Nasza formuła bazuje na ścisłej współpracy specjalistów z różnych obszarów zdrowia psychicznego: oprócz psychiatrów i psychoterapeutów, także terapeutów rodzinnych, specjalistów leczenia uzależnień, neurologów, dietetyków.

Logistyka i transport

DSV International Shared Services
Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 80 innych krajach świata. W Polsce Grupa DSV zatrudnia około 1900 pracowników. W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV International Shared Service, DSV Road, DSV Air&Sea oraz DSV Solutions. Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy. Zatrudniamy blisko 900 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Doradztwo/Konsulting

Frank Recruitment Group
Frank Recruitment Group to globalny lider specjalizujący się w poszukiwaniu niszowych profesjonalistów IT. Na przestrzeni 12 lat pomogliśmy wielu firmom w Polsce i na świecie w znalezieniu specjalistów IT. Rekrutujemy w wielu technologiach. Do naszych marek należą: Nigel Frank, Pearson Frank, Washington Frank, Mason Frank, Churchill Frank, Anderson Frank, FRG Technology Consulting, Jefferson Frank, Nelson Frank. Nasze biura znajdują się na całym świecie: m.in. W Wielkiej Brytanii, USA, Australii i Singapurze. Obecnie szukamy utalentowanych pracowników do naszego nowo otwartego biura w Warszawie.
Hunter Consulting Sp. z o.o. jest Agencją Doradztwa Personalnego specjalizującą się w rekrutacjach na stanowiska dyrektorskie, managerskie, specjalistyczne. Realizujemy projekty rekrutacyjne dla renomowanych firm międzynarodowych i krajowych metodą Executive/Direct Search.

Doradztwo/Konsulting

Lee Hecht Harrison DBM Polska
Jesteśmy jedyną w Polsce wyspecjalizowaną firmą outplacementową prowadzącą również programy rozwojowe. Staramy się, aby organizacje były jak najlepszym miejscem do życia. Jako globalny lider w obszarze Workforce Transformation wspieramy organizacje z całego świata w przeprowadzaniu trudnych zmian, rozwoju liderów i menedżerów na wszystkich poziomach oraz umacnianiu zaangażowania i retencji kluczowych pracowników.

Doradztwo/Konsulting

ManpowerGroup
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 44 agencje i jest obecny w 26 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. ManpowerGroup dba o najwyższe standardy świadczonych usług. Firma jest członkiem-założycielem Polskiego Forum HR (wcześniej Związek Agencji Pracy Tymczasowej), którego priorytetem jest gwarancja jakości i etyki działania agencji zatrudnienia. ManpowerGroup współpracuje z organizacjami, które wpływają na rozwój biznesu: Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Amerykańską Izbą Handlową i Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową. Więcej informacji na: www.manpowergroup.pl

Biuro i administracja

Moja nowa firma
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer et tortor eros. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Aenean vestibulum pellentesque magna, ac laoreet libero pulvinar et. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed tempor, dui et commodo sagittis, lorem urna feugiat velit, sit amet maximus mauris dolor finibus tellus. Nunc euismod ullamcorper mi eget maximus. In feugiat tempor nisl, vitae rhoncus ipsum. Praesent viverra ante lacus, quis malesuada lacus posuere id.

Nauka/Edukacja

NIFIS Magdalena Leśniak
Szkoła językowa Nifis powstała w 1998. Jej głównym obszarem działalności są firmy na terenie całej Polski. Prowadzimy szkolenia językowe, warsztaty biznesowe, wykonujemy tłumaczenia dla takich firm jak: IKEA, Costa Coffee, Moleo oraz wielu innych. Od września 2016 roku szkoła oferuje również stacjonarne szkolenia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach językowych w nowoczesnych salach wyposażonych w najnowsze technologie pod nazwą NEXT Centrum Edukacji.

Doradztwo/Konsulting

NOBILI PARTNERS Sp. z o.o.
NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. jest firmą konsultingową, wyspecjalizowaną w eksperckich usługach doradczych z obszarów: relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, giełdowego compliance (obowiązków spółek giełdowych i członków ich władz), doradztwa transakcyjnego i strategicznego oraz business design. Naszymi klientami są firmy polskie oraz zagraniczne, zarówno spółki giełdowe, jak i prywatne. Zapoznaj się z działalnością NOBILI na: twitter.com/NOBILIPARTNERS // slideshare.net/NOBILI

Doradztwo/Konsulting

Oliver Wyman
Oliver Wyman is a global leader in management consulting. With offices in 50+ cities across nearly 30 countries, Oliver Wyman combines deep industry knowledge with specialized expertise in strategy, operations, risk management, and organization transformation. The firm has more than 4,700 professionals around the world who help clients optimize their business, improve their operations and risk profile, and accelerate their organizational performance to seize the most attractive opportunities. Oliver Wyman is a wholly owned subsidiary of Marsh & McLennan Companies [NYSE: MMC]. For more information, visit www.oliverwyman.com. Follow Oliver Wyman on Twitter @OliverWyman.

Hotelarstwo/Turystyka

Pro-Staff Polska
PRO-STAFF to słowacka agencja pośrednictwa pracy. Od ponad 10 lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, ze szczególnym uwzględnieniem animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel do wielu kurortów turystycznych w Europie i na świecie, m.in. w Hiszpanii (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Grecji, na Cyprze, we Włoszech, Francji, Portugalii na Malcie oraz w Egipcie i Omanie, Tunezji, Turcji i na Dominikanie.

Marketing/Promocja/PR

S&P Partners
Firma S&P Partners od wielu lat z sukcesem rozwija działalność mającą na celu budowę i wzmacnianie pozycji marek naszych Klientów m.in. globalnych i lokalnych przedsiębiorstw działających na rynku farmaceutycznym i technologii teleinformacyjnych. Sukcesywnie porfolio naszych klientów i oferowanych rozwiązań się poszerza i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata/ ki na stanowisko Account Managera Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy dbając o jak najwyższy poziom jakości współpracy i dostarczanych rozwiązań z obszaru marketingu i komunikacji. Osoba na tym stanowisku odpowiada za: • Współpracę z firmami z rynku farmaceutycznego i medycznego raz środowiskiem lekarskim • Rozwijanie relacji z klientami poprzez inicjowanie nowych projektów, identyfikację potrzeb i długoterminowych planów w obszarze marketingu • Kreowanie koncepcji nowych rozwiązań wspierających strategię marketingową klienta • Tworzenie prezentacji i materiałów sprzedażowych • Koordynację i wdrażanie działań marketingowych w ramach harmonogramów i budżetów projektowych • Stałe doskonalenie jakości dostarczanych usług i szukanie niestandardowych rozwiązań Jeśli jesteś osobą, która: • Posiada doświadczenie w realizacji projektów marketingowych dla sektora farmaceutycznego i medycznego • Wykazuje się kreatywnym i niestandardowym podejściem • Prezentuje wysokie umiejętności komunikacji i budowania relacji • Potrafi efektywnie szukać rozwiązań i dąży do celu • Chce mieć realny wpływ na proponowanie i wdrażanie inicjatyw marketingowych u Klientów • Chciałaby rozwijać swoją karierę w elastycznym środowisku pracy, zapewniającym samodzielność i promującym inicjatywę • Dąży do rozwoju swoich kompetencji dzięki współpracy z Managerami o wysokich umiejętnościach liderskich i doświadczeniu w branży Zapraszamy - dołącz do naszego zespołu. Prześlij swoja aplikację na adres: eulasiuk@sppartners.pl.
Schneider Electric is leading the Digital Transformation of Energy Management and Automation in Homes, Buildings, Data Centers, Infrastructure and Industries. With global presence in over 100 countries, Schneider is the undisputable leader in Power Management – Medium Voltage, Low Voltage and Secure Power, and in Automation Systems. We provide integrated efficiency solutions, combining energy, automation and software. We believe that great people and partners make Schneider a great company and that our commitment to Innovation, Diversity and Sustainability ensures that LifeIsOn everywhere, for everyone and at every moment.

Inna

SOLVENTOIR
Firma Windykacyjna
Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, założona w 1988 roku, jest jedną z największych niezależnych kancelarii prawnych w Polsce. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Angażujemy się w budowę obywatelskiego państwa prawa. Bierzemy udział w projektach non profit i działaniach pro bono. Nasi prawnicy są aktywnymi członkami polskich i międzynarodowych organizacji prawniczych, dzięki czemu mają dostęp do światowego know-how i rozwijają sieć kontaktów z najlepszymi prawnikami i kancelariami na świecie, z czego korzystają później nasi klienci. Czerpiemy z najlepszych światowych wzorców w zakresie zarządzania firmą prawniczą. Stale doskonalimy działalność operacyjną firmy – z korzyścią dla klientów. Posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001-2015 w zakresie świadczenia usług prawnych. Cieszymy się opinią przyjaznego pracodawcy. Nasi prawnicy mogą się rozwijać zawodowo, biznesowo i społecznie, co gwarantują im m.in. programy szkoleniowe z zakresu prawa i umiejętności menedżerskich. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem za pośrednictwem portalu dla prawników i przedsiębiorców (www.codozasady.pl), firmowego Rocznika, bloga prawa nowych technologii (www.newtech.law) oraz licznych publikacji i opracowań. Obecnie w firmie jest ponad 100 prawników prowadzących obsługę klientów w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, czeskim, włoskim i koreańskim. Mamy biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.
Nazywam się Joanna Jakubiak i jestem absolwentką socjologii. Jeszcze jako studentka podejmowałam się pracy opiekunki do dzieci. Odkryłam wtedy, że opieka nad maluchami to nie tylko tymczasowe źródło dochodu ale, także Moja największa Pasja. Ponad ośmioletnie doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi, pozwoliło mi dobrze poznać ich potrzeby oraz nauczyło jak sprostać wymaganiom stawianym przez rodziców. Dzięki długoletniej obserwacji rynku, postanowiłam zająć się tym osobiście i otworzyłam Agencję Opiekunek - Zaufana Niania. Mamy 5 lat doświadczenia na rynku, w ciągu których znaleźliśmy nianie dla blisko 2000 maluszków :)
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.