Lista pracodawców

Wyszukaj pracodawcę
Photo by dylan nolte on Unsplash

HR/Kadry/Płace

313C
W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów. Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.
Zajmujemy się reklamą i marketingiem typowo kobiecych firm z branży moda i uroda. Tworzymy kampanie reklamowe, wymyślamy hasła, zajmujemy się social mediami, budowaniem pozytywnego wizerunku, nawiązywaniem relacji, promocją w internecie. Zajmujemy się też content marketingiem. Tworzymy także, strony www i esklepy. www.agencjasalmar.pl Od 2013 roku z sukcesem prowadzimy portal dla kobiet www.Feszyn.com. Portal głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i sponsorowane. Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat. W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę “Diamenty Kobiecego Biznesu”.W 2020 roku, redaktor naczelna portalu Ewelina Salwuk-Marko, otrzymała statuetkę “Kobiety, które inspirują 2020“

Marketing/Promocja/PR

Agencja Kreatywna Żart & Business
Żart& Business to agencja kreatywna Klubu Komediowego, który działa w Warszawie od 6 lat. Zajmujemy się szeroko zakrojonymi działaniami marketingowo-PRowymi.
Akson Studio jest jednym z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Przez ponad dwadzieścia lat współpracowaliśmy z takimi wyjątkowymi twórcami jak między innymi Andrzej Wajda, Roman Polański, Jan Komasa, Jerzy Skolimowski. Poza wieloma reklamami, dokumentami, programami rozrywkowymi oraz spektaklami teatru telewizji, wyprodukowaliśmy ponad 40 seriali TV oraz 35 filmów fabularnych, wśród których znajduje się nominowany do Oskara Katyń oraz nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie Tatarak. Akson Studio stworzyło również dwie z największych polskich produkcji ostatnich lat – wielokrotnie nagradzany Wałęsa. Człowiek z Nadziei oraz głośne Miasto 44.

Produkcja/Przemysł

Aleksandra Chmiel-Karakuła
Gpi to producent zbiorników ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się m.in. zbiorniki magazynowe, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki chemiczne, czy też zbiorniki z mieszadłem. Pracujemy w międzynarodowym środowisku z najlepszymi specjalistami w branży.

Nauka/Edukacja

Aleksandra Kostecka-Szewc
Szkoła językowa oferująca kursy indywidualne lub w małych grupach - maksymalnie 4 osobowych. Nauczamy języka włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego.

Staże i praktyki

Altermed sp. z o.o.
Współpracujemy z Firmami sektora państwowego i prywatnego w oparciu o wzajemne umowy usługowe lub ryczałtowe. Ponadto oferujemy szeroki zakres świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, usługi komercyjne i rozległy wachlarz badań diagnostycznych. Dodatkowo proponujemy terapie holistyczne łączące osiągnięcia konwencjonalnej medycyny z powszechnie uznanymi terapiami komplementarnymi.

IT - bazy danych

Anna Sudoł
Lingaro is a professional services company helping Fortune Global 500 enterprises succeed in the digitized world. From raw data to smart insights and everything in between, Lingaro solutions cover all aspects of business information flows. We are a happy, diverse team of 850+ leading experts and young talents excelling in the fields of data analytics, business intelligence, big data, and more from offices in Warsaw, Lublin, Zurich, Manila, Cincinnati, and Singapore.  As a values–driven company, we innovate with industry leaders in a friendly environment where know-how is shared, technical trainings are regularly scheduled, and professional growth is expected.  It’s a powerful combination that won us #2 in AudIT, IDG Poland’s 2020 Best IT Workplace survey! 

IT - programowanie

Apollogic
Apollogic to międzynarodowa firma z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Hamburgu. Tworzymy marki RapidLab, theBlue.ai oraz apoQlar. Dajemy młodym, zdolnym ludziom możliwości rozwoju w najnowszych technologiach w obszarach systemów SAP, Business Intelligence, Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji oraz Mieszanej Rzeczywistości.

HR/Kadry/Płace

Arjo
Stażysta / Stażystka Działu Kadr i Płac Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania Jako Stażysta / stażystka Działu Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny/a za: • aktualizację danych w systemach kadrowo-płacowych, • wspieranie prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz obsługi kadrowej pracowników, • sporządzanie zestawień i raportów, • stały kontakt z pracownikami. Idealny kandydat: • jest studentem lub absolwentem ostatnich lat kierunków ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewnych, • lubi pracować z ludźmi, • cechuje się pozytywnym nastawieniem do pracy, • umiejętnie pracuje zarówno w zespole jak i indywidualnie, • jest dokładny, rzetelny i cierpliwy, • zna pakiet MS Office, w szczególności Excel (podstawowe formuły). Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Stażysty / Stażystki Działu Kadr przydatne będą takie cech charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość i umiejętność analitycznego myślenia. Oferujemy Tobie: • płatny staż w oparciu o umowę absolwencką, • bezpłatny transport z Poznania, • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy, • możliwość współpracy z profesjonalistami w koleżeńskiej atmosferze, • możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz. Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów. Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe

Arleta Bińkowska
Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów. Dbamy o edukację Pracowników firm w Polsce, wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program Razem dla Zdrowia Pracowników. Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

Call center/Obsługa klienta

Armatis-lc
Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się realizacją działań dla firm zewnętrznych w zakresie obsługi klienta. Jako contact center realizujemy projekty poprzez komunikację telefoniczną, mailową, chaty. W Polsce działamy w obrębie 4 lokalizacji: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała i Stalowa Wola.

Inna

Auroria
Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii. Dowiedz się o nas więcej na auroria.pl.
Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Nauka/Edukacja

BEATA OMASTKA
Kim jesteśmy: Jako firmą edukacyjno-szkoleniowa od 2003 r. w Katowicach, prowadzimy kursy językowe i szkolenia rozwijające kompetencje miękkie (coaching i mindfulness). Kogo szukamy: - sekretarki/ pracownika biurowego na staż w sekretariacie szkoły POPOŁUDNIAMI Od września 2020 praca w sekretariacie szkoły stacjonarnie. dla osoby samodzielnej, odpowiedzialnej i operatywnej do pracy w biurze oraz w obsłudze klienta. Czego oczekujemy: zatrudnimy osobę: - zorganizowaną, komunikatywną, lubiącą pracę organizować pracę innym, - znającą się w jakimś stopniu na marketingu i Social Media, czyli np. - mile widziana znajomość zasad ustawienia programów mailingowych (Get Response lub Mailer Lite) - budowania społeczności w Social Mediach - znającą zasady promocji w Internecie, - studentkę studiów zaocznych interesująca się ogólnie marketingiem, reklama internetową, zarządzaniem, oraz która zna tematykę reklam w social media. - wymagana komunikatywność, wysoka kultura osobista, analityczne podejście do spraw zawodowych - mile widziana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - dostępności do pracy popołudniami od godz. 12-19.00 lub godz. 13-20.00, bez weekendów. Oferujemy: - praca zdalna o okresie od sierpień w niepełnym wymiarze godzin, praca na godziny i na zlecenia, od września 2020 praca w sekretariacie szkoły - pracę w młodym i zgranym zespole ludzi, również z Native Speakerami, - miłą, wspierającą atmosferę pracy, - możliwość rozwoju i szkolenia na stanowisku pracy, - samodzielność podczas zarządzania sekretariatem i przy podejmowaniu decyzji, - dodatkowe premie zależne od zaangażowania, - możliwe odbycie dodatkowych rozwijających miękkich szkoleń organizowanych przez naszą firmę. W tej pracy będziesz odpowiadała za: - ustawania programów mailingowych, pracę z programem Canva, - zarządzaniem kontaktami z klientem ( telefonicznie, mailowo, osobiście) - organizacja kursów i szkoleń od informowania o naborze klienta, przez obsługę kursu po wystawienie zaświadczenia o ukończeniu kursu, - dbanie o prawidłowy przepływ informacji, kontakt z klientem i kompletowaniem dokumentów, - współpraca w zakresie marketingu internetowego i działania w Social Media. Jesteś zorganizowana, energiczna, komunikatywna i lubisz samodzielność na stanowisku pracy to ta praca lub staż jest dla Ciebie ! Zgłoś się już dziś ! Wyślij swoje CV, LM i foto na maila info(malpa)coaching-house.pl Odpowiemy na wybrane oferty.

Marketing/Promocja/PR

Big Picture
Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem. Pracujemy z największymi firmami, markami, liderami rynku i gwiazdami, dbając o ich relacje z mediami oraz szeroko rozumianym otoczeniem: influencerami, partnerami biznesowymi, środowiskiem legislacyjnym. Do grona naszych Klientów należą m.in.: Mondelez Polska (Milka, Oreo, belVita), GO Sport, Nespresso, Herbapol, Polpharma Biologics, KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Doradzamy także największym polskim fundacjom. Trzy razy z rzędu zostaliśmy agencją roku w konkursie Związku Firm PR Złote Spinacze. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszych kanałach: Strona www: www.big-picture.pl Facebook: https://www.facebook.com/BigPicture.LookingClosely Instagram: https://www.instagram.com/bigpicture_lookingclosely/

Internet/E-commerce

BIKEOVO
Sklep internetowy www.bikeovo.pl. Sprzedaż i dystybucja artykułów dziecięcych i sportowych.

Finanse i księgowość

Biliti
Od 2014 roku jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Jako firma Biliti pracujemy aby zapewnić naszym klientom dostęp do oferty kredytowej łącznie 25 instytucji finansowych w jednym miejscu i czasie. Co to oznacza dla Ciebie? O tyle razy zwiększasz szansę na sprzedaż i pomoc klientowi. Biliti to suma doświadczeń zespołu, która pozwala znaleźć finansowanie dla klientów w różnych sytuacjach i z rożnych źródeł dochodu. Dla nas podstawą udanej współpracy jest budowanie dobrych relacji z pracownikami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Bankowość i usługi finansowe

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku. W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Farmacja/Biotechnologia

BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SP. Z O.O.
At Boston Scientific, we work collaboratively to solve healthcare’s toughest problems by developing solutions that matter most to those suffering from debilitating and life threatening conditions and the healthcare professionals who provide their care. Across 100+ countries, we help providers deliver care more effectively by reducing costs, increasing efficiencies and expanding access to care in order to help more people in more places live longer, healthier lives. We go beyond our mission of transforming patient lives by investing in the future and the well-being of our employees and our planet. Our commitment to sustainability is evident in our Newsweek ranking as the 16th greenest company in the U.S. We also strive to foster a diverse and inclusive work environment and provide opportunities for our 29,000+ employees around the world to serve in their local communities. For more information, visit www.bostonscientific.com and connect with us on Twitter and Facebook. You may also review our social media guidelines at http://www.bostonscientific.com/social.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.