Lista pracodawców

Wyszukaj pracodawcę
Photo by dylan nolte on Unsplash

HR/Kadry/Płace

313C
W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów. Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.

Marketing/Promocja/PR

Agencja Kreatywna Żart & Business
Żart& Business to agencja kreatywna Klubu Komediowego, który działa w Warszawie od 6 lat. Zajmujemy się szeroko zakrojonymi działaniami marketingowo-PRowymi.

Nauka/Edukacja

Aleksandra Kostecka-Szewc
Szkoła językowa oferująca kursy indywidualne lub w małych grupach - maksymalnie 4 osobowych. Nauczamy języka włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego.

Staże i praktyki

Altermed sp. z o.o.
Współpracujemy z Firmami sektora państwowego i prywatnego w oparciu o wzajemne umowy usługowe lub ryczałtowe. Ponadto oferujemy szeroki zakres świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, usługi komercyjne i rozległy wachlarz badań diagnostycznych. Dodatkowo proponujemy terapie holistyczne łączące osiągnięcia konwencjonalnej medycyny z powszechnie uznanymi terapiami komplementarnymi.

IT - programowanie

Apollogic
Apollogic to międzynarodowa firma z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Hamburgu. Tworzymy marki RapidLab, theBlue.ai oraz apoQlar. Dajemy młodym, zdolnym ludziom możliwości rozwoju w najnowszych technologiach w obszarach systemów SAP, Business Intelligence, Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji oraz Mieszanej Rzeczywistości.

HR/Kadry/Płace

Arjo
Stażysta / Stażystka Działu Kadr i Płac Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania Jako Stażysta / stażystka Działu Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny/a za: • aktualizację danych w systemach kadrowo-płacowych, • wspieranie prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz obsługi kadrowej pracowników, • sporządzanie zestawień i raportów, • stały kontakt z pracownikami. Idealny kandydat: • jest studentem lub absolwentem ostatnich lat kierunków ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewnych, • lubi pracować z ludźmi, • cechuje się pozytywnym nastawieniem do pracy, • umiejętnie pracuje zarówno w zespole jak i indywidualnie, • jest dokładny, rzetelny i cierpliwy, • zna pakiet MS Office, w szczególności Excel (podstawowe formuły). Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Stażysty / Stażystki Działu Kadr przydatne będą takie cech charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość i umiejętność analitycznego myślenia. Oferujemy Tobie: • płatny staż w oparciu o umowę absolwencką, • bezpłatny transport z Poznania, • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy, • możliwość współpracy z profesjonalistami w koleżeńskiej atmosferze, • możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz. Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów. Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe

Arleta Bińkowska
Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów. Dbamy o edukację Pracowników firm w Polsce, wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program Razem dla Zdrowia Pracowników. Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

Call center/Obsługa klienta

Armatis-lc
Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się realizacją działań dla firm zewnętrznych w zakresie obsługi klienta. Jako contact center realizujemy projekty poprzez komunikację telefoniczną, mailową, chaty. W Polsce działamy w obrębie 4 lokalizacji: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała i Stalowa Wola.

Inna

Auroria
Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii. Dowiedz się o nas więcej na auroria.pl.
Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Marketing/Promocja/PR

Big Picture
Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem. Pracujemy z największymi firmami, markami, liderami rynku i gwiazdami, dbając o ich relacje z mediami oraz szeroko rozumianym otoczeniem: influencerami, partnerami biznesowymi, środowiskiem legislacyjnym. Do grona naszych Klientów należą m.in.: Mondelez Polska (Milka, Oreo, belVita), GO Sport, Nespresso, Herbapol, Polpharma Biologics, KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Doradzamy także największym polskim fundacjom. Trzy razy z rzędu zostaliśmy agencją roku w konkursie Związku Firm PR Złote Spinacze. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszych kanałach: Strona www: www.big-picture.pl Facebook: https://www.facebook.com/BigPicture.LookingClosely Instagram: https://www.instagram.com/bigpicture_lookingclosely/

Finanse i księgowość

Biliti
Od 2014 roku jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Jako firma Biliti pracujemy aby zapewnić naszym klientom dostęp do oferty kredytowej łącznie 25 instytucji finansowych w jednym miejscu i czasie. Co to oznacza dla Ciebie? O tyle razy zwiększasz szansę na sprzedaż i pomoc klientowi. Biliti to suma doświadczeń zespołu, która pozwala znaleźć finansowanie dla klientów w różnych sytuacjach i z rożnych źródeł dochodu. Dla nas podstawą udanej współpracy jest budowanie dobrych relacji z pracownikami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Bankowość i usługi finansowe

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku. W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Badania i Rozwój

BrainGym Polska
BrainGym to pierwsze w Polsce centrum rozwoju umiejętności poznawczych, działające z jednym z najefektywniejszych programów na świecie – BrainRx, którego istotą jest indywidualna praca z klientem i poprawa umiejętności intelektualnych. Program przeznaczony jest dla każdego: od dzieci w wieku 6 lat, poprzez studentów po osoby dorosłe, które chcą poprawić swoją pamięć, koncentracje, zdolności intelektualne aby osiągnąć lepsze wyniki w nauce bądź pracy.

Marketing/Promocja/PR

Burda Media Polska
Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku. Dostarczamy naszym odbiorcom rozrywkę! Poprzez najwyższą jakość treści inspirujemy ich, jesteśmy przewodnikiem po nowych trendach i dostarczamy chwil relaksu. Dzięki nam odkrywają lepszą stronę życia i podnoszą poziom swojej satysfakcji. Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób. #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #IBurda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród Więcej o nas na: FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/ www: http://www.burdamedia.pl/

IT - programowanie

Chimera Prime
Chimera Prime jest norweskim software housem, który od 2012 roku łączy skandynawskie innowacje z talentami z Polski. Różnorodne umiejętności członków naszego zespołu oraz autentyczna pasja do rozwoju produktu, pozwoliły nam stworzyć kreatywne i zarazem unikalne środowisko pracy. Projekty realizujemy wykorzystując lata doświadczeń, a także własne wypracowane podejście do tworzenia oprogramowania. Do zespołu zapraszamy osoby, które łączy z nami 5 wspólnych wartości: zaufanie do siebie w dotrzymywaniu obietnic, poświęcenie w realizacji projektów, wytrwałość w dążeniu do celu, a także ciekawość w podejściu do wyzwań i szukaniu rozwiązań oraz samozarządzanie, rozumiane jako bycie odpowiedzialnym za realizację powierzonych Ci zadań.

Marketing/Promocja/PR

combine.pl
Jesteśmy młodym, dynamicznym butikiem badawczym oferującym klientom odpowiedzi na ich kluczowe pytania. Łączymy wieloletnie doświadczenie pracy w agencjach badawczych z pasją i zaangażowaniem wkładanymi w każdy projekt. Oferujemy szeroki zakres badań rynku, zarówno ilościowych, jak i jakościowych. Wierzymy, że aby odnieść sukces w dzisiejszej zmiennej rzeczywistości, konieczne jest spełnienie dwóch warunków: zrozumienie konsumentów i optymalna strategia. Dlatego poznajemy codzienne zwyczaje konsumentów, ich postawy, potrzeby, decyzje, marzenia, aby dopasować marki do „ram”, w jakich poruszają się ich użytkownicy. Wiemy, że inspiracja, którą dają konsumenci prowadzi do wzmocnienia siły komunikacji i oferty Klienta. Robimy to dzięki naszemu myśleniu, doświadczeniu oraz wykorzystaniu wiedzy naukowej i innowacyjnych technologii. Stawiamy na relacje win-win-win, oparte na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz skuteczności. Dzięki inteligentnej triangulacji metod i technik oraz wiedzy o konsumentach, strategii, komunikacji i biznesie, dajemy proste, trafne i użyteczne rekomendacje.
Dentons. Kariera w firmie prawniczej jutra…już dziś! Dentons to międzynarodowa firma prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni – nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Oferujemy naszym klientom dostęp do utalentowanych prawników z różnych środowisk i krajów, dysponujących dogłębną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Globalny charakter Dentons daje różnorodne opcje rozwoju kariery zawodowej. Oferujemy możliwość pracy z krajowymi i międzynarodowymi firmami nad złożonymi zagadnieniami prawniczymi. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych form rozwoju zawodowego. Umożliwiamy kontakt z pracownikami ze wszystkich zakątków świata, którzy służą wsparciem na drodze do sukcesu. Praca w Dentons otwiera szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego. Twoja kariera w kancelarii jutra…już dziś!

Marketing/Promocja/PR

DigitalMR LTD.
DigitalMR is a tech company with proprietary solutions for market research. Our young and diverse team uniquely combines the skill-sets of software engineers, data scientists, and market researchers. They create commercial tools and applications that collect data in smart ways, which are then turned into actionable business insights for some of the world’s most demanding clients. We are a growing company that can offer a lot of encouragement and support, looking for the right candidate to join our team. DigitalMR is a remote-first company with team members in various countries around the world. The successful candidate will work remotely. Occasional travel to meet collaborators and client visits may be required.
Diligen jest polską firmą, start-upem na rynku rekrutacyjnym założonym przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w branży rekrutacyjnej. Aktywnie pracujemy nad rozwojem agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w branży IT. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług w ramach pozycji specjalistycznych i managerskich zarówno do rynku klienta końcowego oraz producentów, integratorów i dystrybucji IT. Charakteryzuje nas bardzo dobra znajomość branży, partnerskie relacje w biznesie oraz indywidualne podejście do każdego projektu i osoby. Dzięki temu w 3 lata udało nam się zbudować solidną pozycję na rynku, zdobyć zaufanie kluczowych firm informatycznych jak i zadowolenie kandydatów, z którymi współpracujemy.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.