Lista pracodawców

Wyszukaj pracodawcę
Photo by dylan nolte on Unsplash

HR/Kadry/Płace

313C
W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów. Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.
Zajmujemy się reklamą i marketingiem typowo kobiecych firm z branży moda i uroda. Tworzymy kampanie reklamowe, wymyślamy hasła, zajmujemy się social mediami, budowaniem pozytywnego wizerunku, nawiązywaniem relacji, promocją w internecie. Zajmujemy się też content marketingiem. Tworzymy także, strony www i esklepy. www.agencjasalmar.pl Od 2013 roku z sukcesem prowadzimy portal dla kobiet www.Feszyn.com. Portal głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i sponsorowane. Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat. W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę “Diamenty Kobiecego Biznesu”.W 2020 roku, redaktor naczelna portalu Ewelina Salwuk-Marko, otrzymała statuetkę “Kobiety, które inspirują 2020“

Marketing/Promocja/PR

Agencja Kreatywna Żart & Business
Żart& Business to agencja kreatywna Klubu Komediowego, który działa w Warszawie od 6 lat. Zajmujemy się szeroko zakrojonymi działaniami marketingowo-PRowymi.

Nauka/Edukacja

Aleksandra Kostecka-Szewc
Szkoła językowa oferująca kursy indywidualne lub w małych grupach - maksymalnie 4 osobowych. Nauczamy języka włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego.

Staże i praktyki

Altermed sp. z o.o.
Współpracujemy z Firmami sektora państwowego i prywatnego w oparciu o wzajemne umowy usługowe lub ryczałtowe. Ponadto oferujemy szeroki zakres świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, usługi komercyjne i rozległy wachlarz badań diagnostycznych. Dodatkowo proponujemy terapie holistyczne łączące osiągnięcia konwencjonalnej medycyny z powszechnie uznanymi terapiami komplementarnymi.

IT - programowanie

Apollogic
Apollogic to międzynarodowa firma z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Hamburgu. Tworzymy marki RapidLab, theBlue.ai oraz apoQlar. Dajemy młodym, zdolnym ludziom możliwości rozwoju w najnowszych technologiach w obszarach systemów SAP, Business Intelligence, Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji oraz Mieszanej Rzeczywistości.

HR/Kadry/Płace

Arjo
Stażysta / Stażystka Działu Kadr i Płac Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania Jako Stażysta / stażystka Działu Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny/a za: • aktualizację danych w systemach kadrowo-płacowych, • wspieranie prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz obsługi kadrowej pracowników, • sporządzanie zestawień i raportów, • stały kontakt z pracownikami. Idealny kandydat: • jest studentem lub absolwentem ostatnich lat kierunków ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewnych, • lubi pracować z ludźmi, • cechuje się pozytywnym nastawieniem do pracy, • umiejętnie pracuje zarówno w zespole jak i indywidualnie, • jest dokładny, rzetelny i cierpliwy, • zna pakiet MS Office, w szczególności Excel (podstawowe formuły). Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Stażysty / Stażystki Działu Kadr przydatne będą takie cech charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość i umiejętność analitycznego myślenia. Oferujemy Tobie: • płatny staż w oparciu o umowę absolwencką, • bezpłatny transport z Poznania, • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy, • możliwość współpracy z profesjonalistami w koleżeńskiej atmosferze, • możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz. Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów. Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe

Arleta Bińkowska
Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów. Dbamy o edukację Pracowników firm w Polsce, wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program Razem dla Zdrowia Pracowników. Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

Call center/Obsługa klienta

Armatis-lc
Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się realizacją działań dla firm zewnętrznych w zakresie obsługi klienta. Jako contact center realizujemy projekty poprzez komunikację telefoniczną, mailową, chaty. W Polsce działamy w obrębie 4 lokalizacji: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała i Stalowa Wola.

Inna

Auroria
Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii. Dowiedz się o nas więcej na auroria.pl.
Jesteśmy wiodącą firmą chemiczną na świecie, ponieważ oferujemy inteligentne rozwiązania - dla naszych klientów i dla zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Łączymy talenty ludzi z bardzo różnych dziedzin – na całym świecie. Dla Ciebie to szansa na skorzystanie z wielu możliwości. Dla nas liczy się Twoja skuteczność działania i osobowość. W BASF, kariera rozwija się w oparciu o możliwości.

Nauka/Edukacja

BEATA OMASTKA
Kim jesteśmy: Jako firmą edukacyjno-szkoleniowa od 2003 r. w Katowicach, prowadzimy kursy językowe i szkolenia rozwijające kompetencje miękkie (coaching i mindfulness). Kogo szukamy: - sekretarki/ pracownika biurowego na staż w sekretariacie szkoły POPOŁUDNIAMI Od września 2020 praca w sekretariacie szkoły stacjonarnie. dla osoby samodzielnej, odpowiedzialnej i operatywnej do pracy w biurze oraz w obsłudze klienta. Czego oczekujemy: zatrudnimy osobę: - zorganizowaną, komunikatywną, lubiącą pracę organizować pracę innym, - znającą się w jakimś stopniu na marketingu i Social Media, czyli np. - mile widziana znajomość zasad ustawienia programów mailingowych (Get Response lub Mailer Lite) - budowania społeczności w Social Mediach - znającą zasady promocji w Internecie, - studentkę studiów zaocznych interesująca się ogólnie marketingiem, reklama internetową, zarządzaniem, oraz która zna tematykę reklam w social media. - wymagana komunikatywność, wysoka kultura osobista, analityczne podejście do spraw zawodowych - mile widziana znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym - dostępności do pracy popołudniami od godz. 12-19.00 lub godz. 13-20.00, bez weekendów. Oferujemy: - praca zdalna o okresie od sierpień w niepełnym wymiarze godzin, praca na godziny i na zlecenia, od września 2020 praca w sekretariacie szkoły - pracę w młodym i zgranym zespole ludzi, również z Native Speakerami, - miłą, wspierającą atmosferę pracy, - możliwość rozwoju i szkolenia na stanowisku pracy, - samodzielność podczas zarządzania sekretariatem i przy podejmowaniu decyzji, - dodatkowe premie zależne od zaangażowania, - możliwe odbycie dodatkowych rozwijających miękkich szkoleń organizowanych przez naszą firmę. W tej pracy będziesz odpowiadała za: - ustawania programów mailingowych, pracę z programem Canva, - zarządzaniem kontaktami z klientem ( telefonicznie, mailowo, osobiście) - organizacja kursów i szkoleń od informowania o naborze klienta, przez obsługę kursu po wystawienie zaświadczenia o ukończeniu kursu, - dbanie o prawidłowy przepływ informacji, kontakt z klientem i kompletowaniem dokumentów, - współpraca w zakresie marketingu internetowego i działania w Social Media. Jesteś zorganizowana, energiczna, komunikatywna i lubisz samodzielność na stanowisku pracy to ta praca lub staż jest dla Ciebie ! Zgłoś się już dziś ! Wyślij swoje CV, LM i foto na maila info(malpa)coaching-house.pl Odpowiemy na wybrane oferty.

Marketing/Promocja/PR

Big Picture
Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem. Pracujemy z największymi firmami, markami, liderami rynku i gwiazdami, dbając o ich relacje z mediami oraz szeroko rozumianym otoczeniem: influencerami, partnerami biznesowymi, środowiskiem legislacyjnym. Do grona naszych Klientów należą m.in.: Mondelez Polska (Milka, Oreo, belVita), GO Sport, Nespresso, Herbapol, Polpharma Biologics, KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Doradzamy także największym polskim fundacjom. Trzy razy z rzędu zostaliśmy agencją roku w konkursie Związku Firm PR Złote Spinacze. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszych kanałach: Strona www: www.big-picture.pl Facebook: https://www.facebook.com/BigPicture.LookingClosely Instagram: https://www.instagram.com/bigpicture_lookingclosely/

Internet/E-commerce

BIKEOVO
Sklep internetowy www.bikeovo.pl. Sprzedaż i dystybucja artykułów dziecięcych i sportowych.

Finanse i księgowość

Biliti
Od 2014 roku jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Jako firma Biliti pracujemy aby zapewnić naszym klientom dostęp do oferty kredytowej łącznie 25 instytucji finansowych w jednym miejscu i czasie. Co to oznacza dla Ciebie? O tyle razy zwiększasz szansę na sprzedaż i pomoc klientowi. Biliti to suma doświadczeń zespołu, która pozwala znaleźć finansowanie dla klientów w różnych sytuacjach i z rożnych źródeł dochodu. Dla nas podstawą udanej współpracy jest budowanie dobrych relacji z pracownikami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Bankowość i usługi finansowe

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku. W Banku BNP Paribas na pracowników czeka wiele ciekawych wyzwań. Z nami pomnażają kapitał wiedzy i zyskują jeszcze więcej pracując z prawdziwymi zawodowcami.

Telekomunikacja

Bożena Kołacz
Vasco Electronics - Zaawansowana technologia dla każdego Międzynarodowy charakter naszej firmy podkreśla fakt, że nawet między sobą rozmawiamy w wielu językach. Języki to nasza specjalność, nad którą pracujemy od wielu lat. Działamy i zatrudniamy ludzi na całym świecie, w Europie, w Stanach Zjednoczonych, w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Dobrze czujemy się w środowisku wielokulturowym i chętnie się uczymy. Stworzyliśmy zespół specjalistów, którzy opracowali najnowocześniejsze i zarazem łatwe w użyciu, wielofunkcyjne urządzenia, które doskonale sprawdzają się zarówno jako proste komunikatory jak i kompleksowe urządzenia mobilne dla podróżników. Vasco to nie tylko elektroniczne translatory. To również programiści o specjalizacjach w szerokich dziedzinach. Na tej podstawie powstało Vasco Technologies, które świadczy usługi z branży IT.

Badania i Rozwój

BrainGym Polska
BrainGym to pierwsze w Polsce centrum rozwoju umiejętności poznawczych, działające z jednym z najefektywniejszych programów na świecie – BrainRx, którego istotą jest indywidualna praca z klientem i poprawa umiejętności intelektualnych. Program przeznaczony jest dla każdego: od dzieci w wieku 6 lat, poprzez studentów po osoby dorosłe, które chcą poprawić swoją pamięć, koncentracje, zdolności intelektualne aby osiągnąć lepsze wyniki w nauce bądź pracy.

Marketing/Promocja/PR

Burda Media Polska
Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku. Dostarczamy naszym odbiorcom rozrywkę! Poprzez najwyższą jakość treści inspirujemy ich, jesteśmy przewodnikiem po nowych trendach i dostarczamy chwil relaksu. Dzięki nam odkrywają lepszą stronę życia i podnoszą poziom swojej satysfakcji. Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób. #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #IBurda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród Więcej o nas na: FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/ www: http://www.burdamedia.pl/

Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe

CarbonWay
Naszą misją jest dostarczanie użytecznych i przyjaznych środowisku produktów, które znacząco przyczyniają sie do redukcji towarów jednorazowego użytku.
1 2 3 4 5 6 7 8
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.