Lista pracodawców

Wyszukaj pracodawcę
Photo by dylan nolte on Unsplash

HR/Kadry/Płace

313C
W 313C specjalizujemy się w projektowaniu i realizowaniu procesów rekrutacji i selekcji Nowej Generacji, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom dopasowania Kandydatów do organizacji naszych Klientów. Kultura 313C zbudowana jest na wartościach, które wytyczają nam prostą i jasną drogę w biznesie. Proponując Klientom procesy rekrutacji i selekcji prowadzone z uwzględnieniem ich firmowych wartości, proponujemy to, w co sami wierzymy i czym żyjemy każdego dnia.
Spice Gears Academy to szkoła robotyki LEGO założona przez drużynę Mistrzów Świata w robotyce, pierwsza drużyna robotyczna FRC w Polsce (najbardziej zaawansowana kategoria robotyczna FIRST) oraz reprezentacja kraju. Tworzymy dziecięce drużyny robotyczne i przygotowujemy dzieci do zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Na naszych zajęciach oferujemy kompletny system nauki oparty na trzech poziomach rozwoju, a poprzez udział w zawodach stymulujemy ich ciągły rozwój umiejętności. POZIOMY EDUKACJI NA NASZYCH ZAJĘCIACH : FIRST LEGO LEAGUE DISCOVER – edukacja dla dzieci w wieku 4 - 6 lat FIRST LEGO LEAGUE EXPLORE - edukacja dla dzieci w wieku 6 - 10 lat FIRST LEGO LEAGUE CHALLENGE – edukacja dla dzieci w wieku 9 – 16 lat Robotyka to przyszłość a naszą misją jest przekazywanie idei STEAM łączącej w sobie naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę. Pragniemy promować naszą działalność i pokazać rodzicom, że nauka poprzez zabawę, może zapewnić przyszłość dla ich dzieci. A to przecież jest najważniejsze, aby przyszłe pokolenia miały lepszy start.
Accenture is a global professional services company with leading capabilities in digital, cloud and security. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries, we offer Strategy and Consulting, Interactive, Technology and Operations services—all powered by the world’s largest network of Advanced Technology and Intelligent Operations centers. Our 537,000 people deliver on the promise of technology and human ingenuity every day, serving clients in more than 120 countries. We embrace the power of change to create value and shared success for our clients, people, shareholders, partners and communities. Our Polish community consists of over 7,600 people. The headquarters are located in Warsaw, Cracow, Lodz, Wroclaw and Katowice. Visit us at www.accenture.com.

Inna

Activy
Jesteśmy startupem, który od kilku lat motywuje do aktywności sportowych pracowników w firmach. Od kilku miesięcy wspieramy też dbanie o kondycję mentalną. Pozytywnym skutkiem lockdownu jest to, że coraz więcej osób uświadomiło sobie, jak ważny jest ruch i zdrowie! W związku z czym trochę się u nas dzieje! Powiększamy zespół, szukamy kolejnych rąk i głowy do pracy! Dołącz do nas i rozwijajmy wspólnie nasze aplikacje z obszaru wellbeingu: Activy ????‍♀️????????‍♀️ - przez dobrą zabawę mobilizujemy do regularnej aktywności fizycznej, promujemy ekologiczny transport rowerem wśród pracowników firm, klientów galerii handlowych i nie tylko. Mindy ????‍♀️???? - umysł tak jak ciało można trenować, aplikacja wspiera kondycję mentalną poprzez budowanie nawyku regularnych ćwiczeń uważności i medytacji. Korzystają z niej zarówno firmy, jak i osoby prywatne. To jeden z naszych ostatnich dużych sukcesów!
Zajmujemy się reklamą i marketingiem typowo kobiecych firm z branży moda i uroda. Tworzymy kampanie reklamowe, wymyślamy hasła, zajmujemy się social mediami, budowaniem pozytywnego wizerunku, nawiązywaniem relacji, promocją w internecie. Zajmujemy się też content marketingiem. Tworzymy także, strony www i esklepy. www.agencjasalmar.pl Od 2013 roku z sukcesem prowadzimy portal dla kobiet www.Feszyn.com. Portal głównie zajmuje się publikacją artykułów, poradników czy wywiadów. Na portalu można znaleźć artykuły własne i sponsorowane. Jesteśmy patronatem medialnym wielu prestiżowych polskich i zagranicznych pokazów mody, eventów, książek itp. Nasza główna grupa docelowa to kobiety, szczególnie stali czytelnicy, w wieku 25-55 lat. W 2017 roku otrzymaliśmy statuetkę “Diamenty Kobiecego Biznesu”.W 2020 roku, redaktor naczelna portalu Ewelina Salwuk-Marko, otrzymała statuetkę “Kobiety, które inspirują 2020“

Marketing/Promocja/PR

Agencja Kreatywna Żart & Business
Żart& Business to agencja kreatywna Klubu Komediowego, który działa w Warszawie od 6 lat. Zajmujemy się szeroko zakrojonymi działaniami marketingowo-PRowymi.
Akson Studio jest jednym z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Przez ponad dwadzieścia lat współpracowaliśmy z takimi wyjątkowymi twórcami jak między innymi Andrzej Wajda, Roman Polański, Jan Komasa, Jerzy Skolimowski. Poza wieloma reklamami, dokumentami, programami rozrywkowymi oraz spektaklami teatru telewizji, wyprodukowaliśmy ponad 40 seriali TV oraz 35 filmów fabularnych, wśród których znajduje się nominowany do Oskara Katyń oraz nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem w Berlinie Tatarak. Akson Studio stworzyło również dwie z największych polskich produkcji ostatnich lat – wielokrotnie nagradzany Wałęsa. Człowiek z Nadziei oraz głośne Miasto 44.

Produkcja/Przemysł

Aleksandra Chmiel-Karakuła
Gpi to producent zbiorników ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się m.in. zbiorniki magazynowe, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki chemiczne, czy też zbiorniki z mieszadłem. Pracujemy w międzynarodowym środowisku z najlepszymi specjalistami w branży.

Nauka/Edukacja

Aleksandra Kostecka-Szewc
Szkoła językowa oferująca kursy indywidualne lub w małych grupach - maksymalnie 4 osobowych. Nauczamy języka włoskiego, hiszpańskiego, angielskiego i francuskiego.

Bankowość i usługi finansowe

Aleksandra Kubasiewicz
Bank Pekao S.A. to przede wszystkim nasi pracownicy! Jesteśmy pionierem bankowości w Polsce. Łączymy różne perspektywy i wprowadzamy innowacje w życie, a wszystko to jest możliwe właśnie dzięki naszym pracownikom! Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie, czy na początku swojej drogi zawodowej, liczy się satysfakcja i zadowolenie ze swojej pracy. Nie czekaj, zobacz nasze aktualne oferty pracy, #bierzżyciezarogi i dołącz do naszego teamu! :) https://karieranabank.pl/ Zatrudniamy blisko 14 tys. pracowników i jesteśmy jednym z większych pracodawców w Polsce. Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy też prestiżowy tytuł Top Employers.

Staże i praktyki

Altermed sp. z o.o.
Współpracujemy z Firmami sektora państwowego i prywatnego w oparciu o wzajemne umowy usługowe lub ryczałtowe. Ponadto oferujemy szeroki zakres świadczeń w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, usługi komercyjne i rozległy wachlarz badań diagnostycznych. Dodatkowo proponujemy terapie holistyczne łączące osiągnięcia konwencjonalnej medycyny z powszechnie uznanymi terapiami komplementarnymi.

Marketing/Promocja/PR

Anita Piasecka
MTA Group to unikalne miejsce stworzone przez specjalistów - dla specjalistów. Jesteśmy zespołem marketingowym, skupiającym fachowców z różnych dziedzin digital marketingu. MTA Group kreowane jest przez ludzi, którzy kierują się w życiu pasją do wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy. Naszą pasją są również ludzie. Jako turkusowa organizacja sprawiamy, że każdy jest tutaj traktowany jednakowo - dołączając do nas stajesz się współtwórcą MTA Group, mającym realny wpływ na kierunek rozwoju własnej ścieżki zawodowej, jak i całej agencji.

IT - bazy danych

Anna Sudoł
Lingaro is a professional services company helping Fortune Global 500 enterprises succeed in the digitized world. From raw data to smart insights and everything in between, Lingaro solutions cover all aspects of business information flows. We are a happy, diverse team of 850+ leading experts and young talents excelling in the fields of data analytics, business intelligence, big data, and more from offices in Warsaw, Lublin, Zurich, Manila, Cincinnati, and Singapore.  As a values–driven company, we innovate with industry leaders in a friendly environment where know-how is shared, technical trainings are regularly scheduled, and professional growth is expected.  It’s a powerful combination that won us #2 in AudIT, IDG Poland’s 2020 Best IT Workplace survey! 

IT - programowanie

Apollogic
Apollogic to międzynarodowa firma z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Hamburgu. Tworzymy marki RapidLab, theBlue.ai oraz apoQlar. Dajemy młodym, zdolnym ludziom możliwości rozwoju w najnowszych technologiach w obszarach systemów SAP, Business Intelligence, Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji oraz Mieszanej Rzeczywistości.

HR/Kadry/Płace

Arjo
Stażysta / Stażystka Działu Kadr i Płac Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania Jako Stażysta / stażystka Działu Kadr i Płac będziesz odpowiedzialny/a za: • aktualizację danych w systemach kadrowo-płacowych, • wspieranie prowadzenia dokumentacji kadrowej oraz obsługi kadrowej pracowników, • sporządzanie zestawień i raportów, • stały kontakt z pracownikami. Idealny kandydat: • jest studentem lub absolwentem ostatnich lat kierunków ZZL, psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewnych, • lubi pracować z ludźmi, • cechuje się pozytywnym nastawieniem do pracy, • umiejętnie pracuje zarówno w zespole jak i indywidualnie, • jest dokładny, rzetelny i cierpliwy, • zna pakiet MS Office, w szczególności Excel (podstawowe formuły). Aby odnieść sukces w pracy na stanowisku Stażysty / Stażystki Działu Kadr przydatne będą takie cech charakteru jak dobra organizacja czasu pracy, terminowość i umiejętność analitycznego myślenia. Oferujemy Tobie: • płatny staż w oparciu o umowę absolwencką, • bezpłatny transport z Poznania, • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy, • możliwość współpracy z profesjonalistami w koleżeńskiej atmosferze, • możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz. Wszystko co robimy – robimy z myślą o ludziach. Nasza motywacja leży w potrzebach i wyzwaniach, przed którymi stoją nasi klienci, a naszą siłą napędową są nasi ludzie, którym zależy na osiągnięciu jak najlepszych efektów dla naszych klientów. Dla tych z pasją do ciągłego rozwoju i pracy dla innych czeka satysfakcjonująca praca w Arjo. Czekamy na Twoją aplikację!

Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe

Arleta Bińkowska
Take a Fruit Sp. z o.o. to ogólnopolski dostawca świeżych owoców do biur. Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Od tego czasu produkty naszej firmy, dostępne w biurach w całym kraju, stały się cenionym benefitem dla Pracowników firm i instytucji. Owoce Take a Fruit to synonim najwyższej jakości. Pracujemy na najnowocześniejszej w Polsce infrastrukturze do konfekcjonowania owocowych mixów. Dbamy o edukację Pracowników firm w Polsce, wspólnie z Edukacją Żywieniową prowadząc program Razem dla Zdrowia Pracowników. Szczegóły na www.takeafruit.pl; www.razemdlazdrowiapracownikow.pl

Call center/Obsługa klienta

Armatis-lc
Jesteśmy firmą outsourcingową, zajmującą się realizacją działań dla firm zewnętrznych w zakresie obsługi klienta. Jako contact center realizujemy projekty poprzez komunikację telefoniczną, mailową, chaty. W Polsce działamy w obrębie 4 lokalizacji: Warszawa, Kraków, Bielsko-Biała i Stalowa Wola.

Doradztwo/Konsulting

Atmoterm SA
Atmoterm SA rozpoznając potrzeby swoich klientów projektuje oraz wdraża optymalne rozwiązania w następujących dziedzinach: - systemy informatyczne wspomagające zintegrowane zarządzanie danymi środowiskowymi, zarządzanie zrównoważonym rozwojem, zapewniające rzetelność przygotowania merytorycznego, szybkość i intuicyjność obsługi oraz bezpieczeństwo danych; - usługi konsultingowe, jako odpowiedź na indywidualne potrzeby klienta, obejmujące m.in.: ekspertyzy, analizy ryzyka prawno-środowiskowego, strategie i plany, usługi outsourcingowe, audyty środowiskowe, decyzje i pozwolenia z zakresu ochrony środowiska, audyty i opracowania z zakresu efektywności energetycznej; - szkolenia z dziedziny ochrony środowiska dla pracowników i kadry zarządzającej.

Inna

Auroria
Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii. Dowiedz się o nas więcej na auroria.pl.
W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość - w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.