Numer referencyjny
110805/2021

Młodszy Asystent Biegłego Rewidenta

Oferta ważna do
2021-07-16
Wysokość wynagrodzenia
do ustalenia
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa

Pracodawca

KPW Audytor Sp. z o.o.
Grupa KPW funkcjonuje na rynku audytorsko-doradczym od 2010 r. Od początku naszej działalności skoncentrowaliśmy się na kompleksowym i profesjonalnym świadczeniu usług w zakresie audytu, doradztwa podatkowego i ekonomicznego, obsługi księgowej oraz wsparcia biznesowego. Działając w modelu doradczym zdobyliśmy bardzo szerokie doświadczenie w wielu kluczowych dziedzinach wsparcia biznesowego. Dzięki podejściu nastawionemu na elastyczne partnerstwo dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów jesteśmy jedną z kilkunastu topowych firm audytorsko-doradczych w Polsce wg rankingu Rzeczpospolitej. Nasza centrala mieści się w Łodzi. Oddziały Grupy KPW zlokalizowane są w Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Lublinie.

Firma audytorska KPW Audytor Sp. z o.o. zaprasza studentów uczelni SWPS do pracy, na staż, na praktyki na stanowisko Młodszego Asystenta Biegłego Rewidenta w centrali firmy w Łodzi oraz w oddziale spółki w Warszawie.

Gwarantujemy:

  • realną, szybka możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Audytu,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole,
  • wynagrodzenie powiązane z dotychczasowym doświadczeniem oraz osiąganymi wynikami.

Osoby zainteresowane pracą, stażem, praktykami uprzejmie prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV / list motywacyjny pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@kpw.pl.

W temacie maila prosimy o wskazanie stanowiska, na które Państwo aplikują.

Prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Wymagania

  • ukończenia studiów wyższych lub licencjatu na kierunkach tj. Prawo w biznesie, Zarządzanie, Management lub innych związanych z finansami/rachunkowością/ekonomią
  • umiejętność analizy danych finansowych
  • dokładność, sumienność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • znajomość pakietu MS Office (Excel)

Zadania

  • uczestnictwo w projektach związanych z badaniem sprawozdań finansowych i in. usługach atestacyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji rewizyjnej,
  • chęć rozwoju w zakresie audytu finansowego i zdobycia uprawnień Biegłego Rewidenta