Numer referencyjny
1

Specjalista ds. relacji międzyludzkich

Ta oferta została przeniesiona do archiwum

Oferta ważna do
2019-08-04
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Jan Machyński
Adres e-mail
marketing@almamatter.pl
Telefon
607175108

Pracodawca

Szkoła Rodzenia - Alma Matter Sp. z o.o.
Alma Matter to najstarsza szkoła rodzenia w Poznaniu z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia. Od przeszło 10 lat zajmujemy się edukowaniem przyszłych rodziców w zakresie czekających ich wyzwań i obowiązków. Pracują u nas położne, fizjoterapeutka, dietetyk, psycholodzy i ratownik medyczny. Wykłady prowadzą u nas także lekarze: neonatolog, pediatra i naczyniowiec. Zajmujemy się nie tylko przekazywaniem wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim staramy się budować pewność siebie jako rodziców i pokazywać naszym pacjentkom, że brudne pieluchy i nieprzespane noce, to nie jedyne co ma im do zaoferowania Maluszek. :)

Twój dzień pracy w Alma Matter będzie mieszanką wyzwań z różnych obszarów: od aktywnej sprzedaży usług, po kreowanie internetowego wizerunku firmy, przez nadzorowanie obiegu dokumentów i organizowanie akcji promocyjnych dla potencjalnych pacjentek. Jest to praca z  klientem świadomym swoich oczekiwań, otwartym na co to mamy mu do powiedzenia i potrzebującym kontaktu z ludźmi przyjaznymi i rozumiejącymi jego problemy.

Wewnętrznie, jako zespół pracowników tworzymy zespół osób przyjaznych, wspierających się i wzajemnie stymulujących swój rozwój. Nie sposób funkcjonować inaczej, pracując wspólnie przez cały dzień nad jednym, najważniejszym projektem - skuteczną edukacją przyszłego rodzica.

Świadcząc usługi edukacyjne z tematyki okołoporodowej, uczestniczymy w prestiżowym i wdzięcznym procesie tworzenia nowoczesnego, świadomego i przygotowanego do swoich zadań przyszłego rodzica. Jest to obszar w dzisiejszych czasach wciąż jeszcze nie w pełni zagospodarowany - wciąż są dziesiątki tysięcy osób, które nigdy do szkoły rodzenia nie chodziły, a mogą oraz osób, które jeszcze nie wiedzą, że mogą otrzymać gruntowną edukację, a wkrótce będą jej potrzebować.

Chcemy zaangażować Cię do naszej misji szerzenia sprawdzonej, życiowej wiedzy.

Dołączysz?

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze i kreatywnym prowadzeniu social media
  • zdolności organizatorskie
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności sprzedażowe
  • samodzielność w pracy
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego (obsługa pacjentek z Ukrainy, Białorusi i Rosji)

Zadania

  • Codzienna obsługa pacjentek w recepcji szkoły - telefonicznie, mailowo i osobiście
  • Sprzedaż usług dodatkowych obecnym pacjentkom,
  • Koordynacja działań z zakresu marketingu szkoły - prowadzenie fanpage, aktualizowanie strony internetowej itp.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych pacjentek do szkoły - telefoniczne umawianie spotkań • i ich przeprowadzenie, organizacja programów promocyjnych i koordynacja udziału w targach, festynach rodzinnych itp.
  • Bycie tak zwanym “dobrym duchem” miejsca – dbanie o miłą atmosferę, o umacnianie relacji z pacjentkami, szeroki uśmiech i pozytywna energia to podstawa. :)