Numer referencyjny
109494/2019

Płatne praktyki w Dziale Logistyki

Oferta ważna do
2019-10-02
Branża
Farmacja/Biotechnologia
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Tarnowo Podgórne
Akademia Trenerów Biznesu, Development Cooperation Policy and Management, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Europeistyka, Filologia, Filologia (filologia angielska), Filologia (skandynawistyka), Filologia Angielska, Filologia Angielska 4-letnia, Filologia Angielska 4-letnia łączona, Filologia Angielska z Kolegium Językowym, Filologia Skandynawska, International Business Management, International Business Relations

Plik załącznika

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Oferujemy:

  • Udział w realnych projektach z obszaru Logistyki Przedsiębiorstwa
  • Możliwość zapoznania się ze strukturą organizacyjną firmy i zasadmi BHP
  • Zapoznanie się z systemami IT wspierającymi procesy logistyczne w firmie produkcyjnej
  • Poznanie specyfiki realizowanych zadań logistycznych przez działy : transportu, planowania produkcji, dystrybucji, magazynu oraz współpracy z usługodawami logistycznymi
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie realizującej innowacyjne projekty
  • Możliwość przedłużenia współpracy

Wymagania

  • Dyspozycyjność w okresie lipiec/sierpień
  • Student V roku, preferowane kierunki: Logistyka Międzynarodowa, Logistyka i Transport, Zarządzanie Inżynierią Produkcji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Rzetelność i dokładność w działaniu
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Zadania

  • Wsparcie w optymalizacji procesów magazynowych oraz logistyki wewnętrznej i zewnętrznej
  • Udział w projektach mających na celu poprawę procesów zapewnienia jakości w logistyce
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Udział w projektach mających na celu poprawę procesu wsparcia logistyki zaopatrzenia
  • Wsparcie podczas inwentaryzacji
  • Aktywne uczestnictwo w bieżących pracach zespołu