Numer referencyjny
109205/2019

Stażysta / Trainee (staż płatny)

Oferta ważna do
2019-05-01
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa Centrum
Preferowane kierunki
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Kontakt

Opiekun
Sylwia Klimek
Adres e-mail
sylwia.klimek@nobili.pl
Telefon
515314763

Pracodawca

NOBILI PARTNERS Sp. z o.o.
NOBILI PARTNERS Sp. z o.o. jest firmą konsultingową, wyspecjalizowaną w eksperckich usługach doradczych z obszarów: relacji inwestorskich, komunikacji korporacyjnej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, giełdowego compliance (obowiązków spółek giełdowych i członków ich władz), doradztwa transakcyjnego i strategicznego oraz business design. Naszymi klientami są firmy polskie oraz zagraniczne, zarówno spółki giełdowe, jak i prywatne. Zapoznaj się z działalnością NOBILI na: twitter.com/NOBILIPARTNERS // slideshare.net/NOBILI

OFERUJEMY:

• Staż płatny oparty o umowę zlecenie

• Rozwój: zdobycie doświadczenia przez udział w projektach przy realnym wsparciu mentora, a także rozwój osobisty (realizujemy m.in. „Akademię Giełdowego Compliance”)

• Elastyczny wymiar czasu pracy: indywidualnie dostosowany do potrzeb kandydata, m.in. toku studiów i harmonogramu zajęć • Jakość: rozwój ścieżki zawodowej w nowoczesnej organizacji, której sukces wynika z jakości świadczonych usług doradczych i zdobytego dzięki temu zaufania klientów

• Pasję: współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów w stabilnej firmie, którzy mają na koncie wiele nagradzanych projektów • Odpowiedzialność: udział w realizacji projektów w dojrzałej firmie, stworzonej i prowadzonej zgodnie z metodą zarządzania przez wartości • Szacunek: pracę w profesjonalnym, małym zespole, gdzie dobra atmosfera jest bazą do wypełniania obowiązków przez jego członków i wspólnego osiągania celów

W przypadku pozytywnego przebiegu stażu naszym najlepszym stażystom proponujemy podjęcie stałej współpracy.

Wymagania

  • PROFIL POSZUKIWANEGO KANDYDATA:
 • Student/ka od II do V roku, na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, dziennikarstwo, komunikacja, zarządzanie, albo na kierunkach pokrewnych • Zainteresowanie biznesem i co najmniej jedną z następujących: dziedzin: komunikacja korporacyjna, rynek kapitałowy, finanse przedsiębiorstw, prawo rynku kapitałowego, prawo handlowe, tworzenie materiałów informacyjnych, korporacyjne social media

Zadania

  • OFERUJEMY: Staż płatny – Twój udział w projektach z zakresu: • Relacji inwestorskich — w tym udział w opracowywaniu strategii IR dla spółek giełdowych, przygotowywanie materiałów inwestorskich, kontakt z uczestnikami rynku kapitałowego (w tym analitycy, zarządzający funduszami) • Komunikacji korporacyjnej — wsparcie w bieżących działaniach operacyjnych i pozycjonujących (przygotowywanie komunikatów, kontakt z mediami biznesowo-ekonomicznymi i liderami opinii), działania w social media (np. Twitter), wspieranie spółek w sytuacjach kryzysowych • Giełdowego compliance — udział w obsłudze spółek publicznych oraz członków ich władz w zakresie wypełniania obowiązków informacyjnych (raportowanie bieżące i okresowe: kwartalne, półroczne i roczne)