2023-03-02 15:29 Podbielska Sylwia
materiały promocyjne

Płatne staże dla studentów i absolwentów

płatny staż, Polska Rada Biznesu
Startuje 20. jubileuszowa edycja Programu Kariera!

1 marca rusza największy multikorporacyjny program staży dla studentów w Polsce!

Od 20 lat Polska Rada Biznesu organizuje Program Kariera – ogólnokrajowy program płatnych staży w różnych firmach, który jest największą i najstarszą tego typu inicjatywą w Polsce.

W tym roku oferuje czeka na Was: ❗100+ miejsc stażowych w 30+ największych polskich i międzynarodowych firmach!

???? Pełną listę staży i pracodawców 2023 znajdziecie na stronie programkariera.pl

Wiele ciekawych obszarów w różnorodnych branżach:

⭐ administracja

⭐ analiza danych

⭐ HR i rekrutacja

⭐ IT i programowanie

⭐ zarządzanie jakością

⭐ zarządzanie projektami

⭐ marketing i sprzedaż

⭐ prawo

Więcej informacji znajdą Państwo na: programkariera.pl⭐ PR, media i reklama

Dlaczego warto wziąć udział w programie stażowym?

✅ indywidualny program stażu

✅ opiekun stażystki / stażysty

wynagrodzenie minimum 3600 zł / miesiąc stażu

✅ niektóre firmy oferują więcej - nawet 7000 zł / miesiąc stażu

✅ mentoring

✅ badanie satysfakcji ze stażu - sam oceń swojego pracodawcę, jak jesteś zadowolona/y!

Nie czekaj do ostatniej chwili! Pracodawcy czuwają i na bieżąco przeglądają kandydatury, aby wyłowić talenty. Może się okazać, że im szybciej, tym lepiej!

#ProgramKariera #Staż #DlaStudenta #WakacyjnyStaż #PRB #PracaDlaStudenta #superstaż #pracamarzeń #dreamjob #kariera