2022-10-11 10:13 Fudała Magdalena
Stypendia Santander

Aplikuj o Stypendia Santander

Trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander. Zachęcamy, aby aplikować na bezpłatne kursy oraz szkolenia.

Aktualne nabory do projektów:

• Stypendium Rozwojowe Santander | Biznes w Praktyce – 500 miejsc na cykl webinarów i warsztatów online dotyczących tajników skutecznej sprzedaży - każdego rodzaju produktu, usługi jak i marki własnej. Kurs poprowadzą cenieni na rynku eksperci.

Aplikuj do 27 października

• Stypendium Językowe Santander | English to Boost your Career- University of Pennsylvania – oferuje 1000 stypendiów online dla osób chcących rozwijać znajomość biznesowego i specjalistycznego języka angielskiego oraz swoją karierę na międzynarodowym rynku pracy. W ramach programu uczestnicy wybiorą jeden z trzech sprofilowanych kursów: English for Professional Development, English for Business and Entrepreneurship, English for Science, Technology, Engineering and Mathematics .

Aplikuj do 15 listopada

• Stypendium Rozwojowe Santander | Upskill your Talent 2022 – to 1000 miejsc na kursy online dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności miękkie. Do wyboru jest jeden z czterech dostępnych kursów: przywództwo, komunikacja i wpływ, marka osobista i umiejętności cyfrowe. Kurs odbywa się w języku hiszpańskim, angielskim lub portugalskim.

Aplikuj do 7 listopada

• Stypendium Konferencyjne Santander | VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych – to 300 miejsc na studencką konferencję naukową online, podczas której młodzi badacze mogą spróbować swoich sił w prezentowaniu wyników prac naukowych w postaci referatów i posterów przed jury. Dodatkowo jest to okazja do  nawiązania cennych znajomości oraz zdobycia nagród. Jest to wydarzenie otwarte zarówno dla twórców prac naukowych, jak i dla wolnych słuchaczy.

Aplikuj do 30 października

• Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Sportu i Biznesu – 500 miejsc na cykl spotkań online z mistrzami sportu i praktykami biznesu. Jest to okazja do poznania świata sportu i dowiedzenia się m.in. od Otylii Jędrzejczak, Agnieszki Kobus-Zawojskiej i Aleksandry Mirosław jak wejść na szczyt swojej kariery zawodowej i sportowej.

Aplikuj do 6 listopada