2022-04-26 10:16
Biuro Karier Uniwersytet SWPS

Projekt Biura Karier otrzymał nagrodę dla najlepszych wdrożeń wykorzystujących system Salesforce

system, portal, kariera, student, studentka, pracodawca
Nowy system Biura Karier dla studentów i studentek oraz pracodawców otrzymał nagrodę dla najlepszych wdrożeń wykorzystujących system Salesforece w kategorii "Excellence in Student Success". Wyniki konkursu poznaliśmy podczas międzynarodowej konferencji Salesforce Edu Summit 2022, która odbyła się w dniach 20-21 kwietnia 2022.

Nagrodzony projekt Biura Karier łączy potrzeby studentów i studentek oraz pracodawców. Obejmuje nowoczesne narzędzia do komunikacji:

• formularz dla pracodawców służący do publikacji ofert pracy,
  • przeglądarkę ofert pracy dla studentów i studentek,
  • zestaw pytań i odpowiedzi dot. rozwoju kariery, który dostępny jest w studenckiej Bazie Wiedzy,
  • dwie funkcjonalności, które obecnie są w trakcie projektowania: możliwość umawiania przez studentów i studentki spotkań z doradcami i doradczyniami Biura Karier, narzędzia motywacyjne typu Success Plans. Wkrótce system Biura Karier będzie umożliwiał obsługę całego procesu związanego z praktykami zawodowymi.

Wkrótce nasz system Biura Karier będzie umożliwiał obsługę całego procesu związanego z praktykami zawodowymi.

Biuro Karier konkurowało o nagrodę w kategorii "Excellence in Student Success" z narzędziami zaprojektowanymi przez University of Michigan-Dearborn oraz University of Maryland, College Park.

Życzymy sobie i Wam dalszych sukcesów!

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS