2022-03-29 10:54
Randstad Polska

Rynek pracy dla studentów i absolwentów – trzymaj rękę na pulsie!

Randstad, rynek pracy, kompetencje
Zapraszamy na webinar organizowany we współpracy z Randstad Polska "Rynek pracy dla studentów i absolwentów – trzymaj rękę na pulsie!"

Termin: 12 kwietnia (wtorek), godz. 17:00 - 18:00

Opis wydarzenia:

Rynek pracy w Polsce w ciągu ostatnich lat dynamicznie się zmienia. Kogo przede wszystkim szukają pracodawcy? Jakie kompetencje stają się kluczowe? Na co dziś mogą liczyć studenci_tki i absolwenci_tki, którzy wchodzą na rynek pracy? W czasie webinaru przyjrzymy się również zmianom w procesach rekrutacji – w jaki sposób przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej, a może tylko czekać na kontakt od headhuntera?

Prowadzący:

Mateusz Żydek - rzecznik prasowy Randstad Polska, ekspert rynku pracy. Specjalista w dziedzinie komunikacji firm, zawodowo analizuje aktualną sytuację rynku pracy oraz wpływ czynników makroekonomicznych na obszar zatrudnienia i wynagrodzenia w firmach. Z Randstad Polska związany od 2016 roku. Jest absolwentem Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Przez wiele lat pracował jako dziennikarz radiowy (Polskie Radio), prasowy i internetowy. Zajmował się m.in. tematyką rynku pracy, rozwoju umiejętności i pozyskiwania talentów. Jest współautorem opracowania „Radio a społeczeństwo” oraz poradnika „Benefity. Jak zbudować atrakcyjną ofertę dla pracowników”.

Webinar odbędzie się za pomocą narzędzia ClickMeeting.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij formularz, aby potwierdzić swoją obecność.*

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania z informacjami na temat sposobu dołączenia.

Zespół Biura Karier

Uniwersytetu SWPS