2022-03-14 09:51
santander

Aplikuj na Stypendia Santander

santander
Trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander. Zachęcamy, aby aplikować na bezpłatne kursy oraz szkolenia.

Obecnie trwają nabory na:

• Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council

Bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e- learningowej oraz lekcje online z nauczycielami British Council. Program dla 5 000 osób, powyżej 18. roku życia będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają certyfikaty British Council.

Aplikuj do 29 marca br.

• Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation

Pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim dla 100 osób, powyżej 18. roku życia. Bezpłatny kurs na temat technologii: BigData, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. . Na uczestników czekają certyfikaty ukończenia kursu MIT na prestiżowej uczelni.

Aplikuj do 1 maja br.

• Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje Przyszłości UEW

Kursy online z zakresu kompetencji przyszłości - podstawy programowania Python, Excel, SQL a także umiejętności biznesowe i miękkie dla 300 osób, powyżej 18. roku życia. Uczestnicy będą mieli do wyboru 1 z 9 kursów. Projekt organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Aplikuj do 20 marca br.

• Studencki Nobel 2022

Studenci z całej Polski mogą zmierzyć się ze sobą w 1 z 9 kategorii i otrzymać Studenckiego Nobla oraz nagrodę finansową 5000 zł. Ten rozpoznawalny od 13 lat konkurs, organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, pomaga budować laureatom swoją markę osobistą na rynku pracy i w środowisku naukowym. Aplikuj do 31 marca br.

Aplikuj do 31 marca br.

• Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK

40 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin dydaktycznych kursu przygotowującego oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. Kurs prowadzony jest przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Aplikuj do 20 marca br.

Zapraszamy do aplikowania!