2022-03-10 10:36 Sawczuk Anna
marketing firma

Webwriting - jak pisać do Internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować?

marketing firma
Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się, w jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla internautów treści, dzięki którym Twoja oferta dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów.
  • Zwiększ skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek.
  • Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć teksty, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie dla wszystkich posiadaczy strony internetowej, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Prowadzący:

Jakub Pustuła. Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego, Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS i zespół programu Firmy Jutra (Google, Polski Fundusz Rozwoju, Operator Chmury Krajowej).

ZAPISY