2022-02-07 11:49 Suszek Karolina
teach for poland psycholog

Praca psychologa szkolnego

teach for poland psycholog
09.03.2022, 17.00-18.30, Poznaj nowy wymiar tego zawodu, który realizowany jest w programie stypendialnym Fundacji Teach for Poland. Dowiedź się jakie kompetencje i kwalifikacje są niezbędne do pracy w szkole.

Zapraszamy na webinar na temat zawodu psychologa szkolnego realizowany we współpracy z Fundacją Teach for Poland.

Weź udział w spotkaniu i poznaj:

• nowy wymiar zawodu psychologa szkolnego,
  • kryteria formalne związane z pracą w oświacie,
  • realizowane zadania, przydatne kompetencje oraz codzienność tej pracy.

Spotkanie jest okazją do poznania perspektywy obecnych Uczestniczek Programu oraz Tutorki Programu.

Spotkanie będzie poruszać też ważną kwestię dobrostanu w szkole, tego gdzie szukać pomocy jako psycholog oraz co może nas wspomóc w tej pracy.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne, które rozważają praktykę w szkole, jako pierwszy etap swojej kariery zawodowej.

Kiedy: środa 09.03.2022 r. godz. 17.00 - 18.30

Gdzie: Google Meet

Rejestracja: Wypełnij formularz w Google Form

Osoby, którzy zarezerwują miejsce - otrzymają od nas zaproszenie w Kalendarzu Google, z którego połączymy się bezpośrednio chwilę przed rozpoczęciem ➡ Dołącz w usłudze Google Meet