2022-02-07 11:32 Suszek Karolina
start

Start your career journey!

start
25.02.2022, 8.30-11.00 Jeżeli zastanawiasz się jak wykorzystać czas studiów do tworzenia swojej ścieżki kariery, poszukujesz aktywności, które wzbogacą czas studiów - Spotkajmy się! Warsztat prowadzą doradczynie kariery z Biura Karier: Karolina Suszek i Anna Skrzypa.

Jeżeli:

• zastanawiasz się jak wykorzystać czas studiów do tworzenia swojej ścieżki kariery,
  • poszukujesz aktywności, które wzbogacą czas studiów: aktywności w kołach naukowych, wolontariat, praktyki,
  • chcesz opracować plan działania, który wesprze Cię w realizacji Twoich planów ⤵

Spotkajmy się na warsztacie!

Kiedy: 25.02.2022 (piątek), godz. 8.30-11.00

Gdzie: Google Meet

Rejestracja: Wypełnij zgłoszenie w Google Form

Warsztat (w języku polskim) prowadzą doradczynie kariery z Biura Karier Uniwersytetu SWPS:

Karolina Suszek i Anna Skrzypa.

Uczestnicy_ki, którzy zarezerwują miejsce - otrzymają od nas zaproszenie w Kalendarzu Google, z którego połączymy się bezpośrednio chwilę przed rozpoczęciem ➡ Dołącz w usłudze Google Meet

Do zobaczenia :)

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS

Masz pytania? Napisz do nas: biurokarier@swps.edu.pl