2021-11-25 16:38 Sawczuk Anna
Firmy jutra

Jak z pomocą internetu pozyskać klientów i rozwinąć własny gabinet psychologiczny?

firma, marketing
Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. Łatwo jest w ten sposób przegapić istotne szczegóły, dzięki którym możemy nasz cel osiągnąć znacznie szybciej i z lepszym skutkiem.

W trakcie szkolenia dowiesz się:

● jak sprawdzić, o co pytają i czego szukają w wyszukiwarce potencjalni klienci;

● jak wykorzystać te informacje do poprawy widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania;

● jak dzięki Google Moja Firma dotrzeć do klientów w Twojej okolicy;

● jak dzięki Google Moja Firma stworzyć bezpłatną stronę internetową w 10 min;

● jak mierzyć skuteczność podejmowanych działań.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych, a po zapisaniu się do programu także do kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.

PROWADZĄCA: Karolina Maj, konsultant ds. marketingu internetowego i trener. Od 2017 roku związana z projektami edukacyjnymi Google. W ramach Google Internetowe Rewolucje skonsultowała ponad 500 firm i przeprowadziła kilkadziesiąt szkoleń. Obecnie wspiera przedsiębiorców w rozwoju w ramach programu Firmy Jutra realizowanego przez Google oraz PFR. Dodatkowo również wykłada marketing na Akademii E-marketingu realizowanej przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Uwielbia tworzyć nowe rozwiązania i wcielać je w życie - bawiąc się formą, kolorem i słowem.

FORMA: online

TERMIN: wtorek, 7.12.2021 godz. 17.00