2021-11-08 11:09 Skrzypa Anna
Uniwersytet SWPS

Skandynawski Tydzień Kariery 2021 / Scandinavian Career Week 2021

targi pracy,skandynawski,talenty, inspiracja, kariera, oferty
Zapraszamy do udziału w 4. Skandynawskim Tygodniu Kariery, który będzie okazją do nawiązania relacji między studentami_kami i absolwentami_kami Uniwersytetu SWPS a pracodawcami z różnych obszarów poszukującymi kandydatów posiadających kompetencje językowe :) / We invite students and graduates of our University to participate in the 4th Scandinavian Career Week, which will be an excellent opportunity to meet employers looking for candidates with language competencies and establish mutual relations.

Polska wersja

⏰ Termin i miejsce spotkań: 22-26.11.2021 r., online.

Program wydarzenia, znajduje się na stronie Skandynawski Tydzień Kariery

✍Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Wydarzenie na Facebook'u ⬅

Skorzystaj z okazji, aby:

• poznać perspektywy pracy dla humanistów (i nie tylko),
  • zweryfikować fakty/ mity na temat pracy w korporacji,
  • poznać skuteczne metody dbania o dobrostan pracowników w warunkach pracy zdalnej,
  • dowiedzieć się w jaki sposób planować karierę zagranicą za granicą, … a to i tak nie wszystko co dla Was zaplanowaliśmy! ;)

Skorzystaj z okazji do nawiązania relacji z rekruterami_kami, przedstawicielami_kami firm i organizacji.

Podczas tygodniowego wydarzenia czekają na Ciebie:

• warsztaty z pracodawcami i praktykami, absolwentami_kami filologii,
  • możliwości nawiązania kontaktów z rekruterami_kami,
  • newsletter z aktualnymi ofertami pracy, na które możesz od razu aplikować!

⏰ Date and place of meetings: 22-26.11.2021 r., online.

The program can be found on our website: Scandinavian Career Week

✍To participate in the event, please complete the application form

Facebook Event

During the event, you can:

• learn about job prospects for humanists (and beyond),
  • verify facts/myths about working in a corporation,
  • learn about effective methods of taking care of employees working in a remote working environment,
  • learn how to plan a career abroad, …. and many more! ;)

Take advantage of this opportunity to establish relationships with recruits, representatives of companies and organisations.

During our one-week event, you can:

• attend workshops with employers and internships providers,
  • join meetings with interns and graduates of different Philologues,
  • establish contacts with recruits,
  • get a newsletter with current job offers, which you can immediately apply for!