2021-10-14 15:33 Skrzypa Anna
House of Skills

Od studenta do Trenera / Konsultanta - spotkanie z House of Skills

warsztat, trener, konsultant, szkolenia
Zastanawiasz się jak wygląda praca w roli Trenera / Konsultanta w firmie doradczo - szkoleniowej? Na czym właściwie polegają zadaniu na takim stanowisku? Interesuje Cię obszar Human Resources? To zgłoś się na spotkanie o ttemacie "Od studenta do Trenera / Konsultanta"!

Zapraszamy na wydarzenie prowadzone przez Macieja Strzeleckiego - Trenera/Konsultant House of Skills i Absolwenta Uniwersytetu SWPS oraz Michała Zaborka Prezesa Zarządu House of Skills

Termin: 27.10.2021 (środa) godz. 16:00 - 17:15

Miejsce: online – za pomocą narzędzia ZOOM, link do spotkania zostanie przesłany osobom zapisanym.

Podczas spotkania:

• Dowiesz się jak może wyglądać droga od ukończenia studiów do stania się trenerem w firmie doradczo-szkoleniowej na podstawie historii prowadzących
  • Poznasz specyfikę pracy Junior Konsultanta i Trenera Konsultanta
  • Doświadczysz próbki szkolenia w praktyce
  • Będziesz miał/miała okazję zadać nurtujące Cię pytania

Plan spotkania:

• Nasze historie: od Studenta do Trenera - Szkoleniowca
  • House of Skills - co robimy i czym się zajmujemy
  • Trener / Konsultant - 4 role zawodowe
  • Zanim staniesz się Trenerem - praca Junior Konsultanta
  • Wspólne doświadczenie szkoleniowe
  • Pytania i odpowiedzi

Wydarzenie poprowadzą:

Maciej Strzelecki, Trener/Konsultant House of Skills Absolwent psychologii na Uniwersytecie SWPS.

W House of Skills tworzy koncepcje i realizuje projekty rozwojowe z obszaru przywództwa, negocjacji, budowania porozumienia i efektywności osobistej. Pracuje zarówno na rzeczywistej jak i wirtualnej sali szkoleniowej – jako trener towarzyszył w rozwoju kompetencji ponad 1000 osobom. Jest autorem artykułów dotyczących negocjacji, budowania zespołów czy inteligencji emocjonalnej.

Michał Zaborek, Prezes Zarządu House of Skills

Odpowiada za realizację strategii biznesowej, kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań doradczych i szkoleniowych. Jest absolwentem zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył również studia Executive MBA, prowadzone przez UQAM (University of Quebec at Montreal) oraz SGH w Warszawie. Jest wiceprezesem Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Konsultingu.

Zasady uczestnictwa: udział bezpłatny, obowiązują zapisy.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie niniejszego  formularza.

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz zaproszenie w kalendarzu Google z  linkiem dostępu do spotkania.

Zapraszamy! Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS