2021-10-14 15:10 Andrzejewska Adriana
Biuro Karier

Cykl spotkań: Sukcesy absolwentów - zainspiruj się!

Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim wydarzenie z cyklu: Sukcesy absolwentów - zainspiruj się!

W dniu 25 października br. ( poniedziałek) o godz. 15.00, gościem spotkania będzie Sabina Jarzmik, absolwentka psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu.

Podczas spotkania absolwentka:

- podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z rozpoczęciem pracy zawodowej,

- opowie o tym, jak potoczyła się jej kariera po otrzymaniu dyplomu psychologa

- przedstawi jakie perspektywy rozwoju zawodowego daje nasza uczelnia studentom oraz jakie były jej zainteresowania zawodowe w trakcie studiów i po ich zakończeniu.

Sabina Jarzmik - absolwentka psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu o specjalności klinicznej. Aktualnie na ostatnim semestrze z seksuologii klinicznej na Wydziale Uniwersytetu SWPS w Katowicach oraz w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobywa podczas czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Dialog w Warszawie. Dodatkowo ukończyła I stopień terapii TSR (terapia skoncentrowana na rozwiązaniach). Szkolenie z mediacji i negocjacji. Posiada również certyfikat z rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie prowadzenia coachingu oraz szkolenie z uzależnień behawioralnych.

Systematycznie poszerza swoją wiedzą biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych. Zajmuje się głównie wsparciem oraz pomocą psychologiczną, psychoedukacją i edukacją seksualną. Oferuję pomoc w szeroko rozumianym kryzysie (życiowym, zawodowym, emocjonalnym). Pomaga również ludziom, którzy poszukują możliwości własnego rozwoju oraz satysfakcji w różnych aspektach życia i wsparcia przy zarządzaniu sobą w czasie i zwiększeniu osobistej skuteczności.

Swoje doświadczenie zawodowe podczas studiów zdobywała biorąc udział w różnych wolontariatach. Następnie odbywała praktyki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Pracowała w placówce terapeutycznej dla dzieci ze spektrum autyzmu we Wrocławiu.

W ostatnim czasie rozpoczęła staż kliniczny z seksuologii w Warszawie. Aktualnie pracuje z dziećmi w Fundacji Promyk Słońca oraz z osobami dorosłymi w Mentali - Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań na czacie.

Spotkanie online – za pomocą narzędzia Google Meet

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów jak i absolwentów Uniwersytetu SWPS.

Zasady uczestnictwa: udział bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zainteresowane spotkaniem osoby, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS