2021-10-12 16:27 Andrzejewska Adriana
UNSPLASH

Warsztat - Ścieżki kariery psychologa

Studiujesz psychologię i zastanawiasz się co dalej? Nie wiesz, gdzie wykorzystać zdobytą podczas studiów wiedzę? Szukasz dobrze płatnej pracy? To znaczy, że ten warsztat jest dla Ciebie :)

Zapraszamy Cię na warsztat, na którym omówimy najbardziej popularnie kierunki rozwoju zawodowego i zatrudnienia studentów i absolwentów psychologii. Przeanalizujemy wymagania pracodawców, zarobki i szanse pracy w wybranych obszarach.

Kiedy: 18 PAŹDZIERNIKA 2021 GODZ. 17.00 – 18.30

Spotkanie online - link do spotkania zostanie przesłany osobom zapisanym.

Prowadzący: Barbara Kuźma – psycholożka, trenerka i doradczyni zawodowa w Biurze Karier

Zasady uczestnictwa: udział bezpłatny, obowiązują zapisy.

Zainteresowane spotkaniem osoby, prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy! Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS