2021-10-12 14:12 Użytkownik usunięty
wybór pracy, plany, kariera, rozwój, development center, testy, doradztwo kariery

Odkryj swój TALENT

Droga Studentko/Drogi Studencie! Chcesz wziąć udział w kompleksowym procesie rozwojowym mającym na celu wsparcie w planowaniu ścieżki zawodowej? Zastanawiasz się, jakie są Twoje kompetencje i gdzie możesz je wykorzystać? Masz pomysły na rozwój kariery, ale nie masz pewności, czy to “strzał w dziesiątkę” i potrzebujesz konsultacji? Zapraszamy Cię do kolejnej edycji projektu ,,Pracownia Karier i Talentów”, którego celem jest wsparcie w rozwoju zawodowym i poznanie kompetencji przyszłości.
Projekt jest bezpłatny, realizacja edycji wymaga ok 3 miesięcy zaangażowania i składa się z 3 do 4 form wsparcia :
1. obowiązkowych indywidualnych spotkań doradczych/ coachingowych, na których doprecyzowujemy mocne strony, predyspozycje, obszary do rozwoju, możemy opracować dalszy plan działania zawodowego, dokumenty aplikacyjne lub przygotować Cię do rozmowy rekrutacyjnej;
2. obowiązkowej indywidualnej konsultacji z zakresu pośrednictwa pracy czyli ofert lub/i bazy pracodawców dopasowanych do Twojego profilu;
3. obowiązkowego udziału w dwudniowym warsztatach online dotyczących kompetencji przyszłości;
4. badania poziomu kompetencji metodą Development Center.
Z uwagi na panującą sytuację, wszystkie działania będą realizowane zdalnie. Projekt skierowany jest do studentek i studentów 4 ostatnich semestrów studiów.

Opinie uczestników minionych edycji pokazują, w jaki sposób podchodzimy do realizacji projektu
. ● ,,Konkretne i profesjonalne podejście, rady i zdobyta wiedza posłużą na całe życie’’,
● ,,Duża otwartość, super komunikacja z prowadzącą, Ogólnie program ułożył moje myśli, poruszył tematy, które mnie interesowały i były dla mnie ważne oraz pomógł się ukształtować….”
● ,,O wiele bardziej orientuję się teraz na rynku pracy.”

Brzmi obiecująco? Podejmij wyzwanie i  wypełnij formularz, a następnie poczekaj na kontakt z naszej strony.
(UWAGA: po kliknięciu w podany link otworzy się strona naszego serwisu: kariera.swps.edu.pl - klikamy w napis: „Zaloguj się przy użyciu konta SWPS” a następnie logujemy jak do WU i wtedy otworzy się formularz). Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Do zobaczenia!
Zespół Biura Karier
Hanna Szotek, Sylwia Podbielska
email:, hszotek@swps.edu.pl, spodbielska1@swps.edu.pl, biurokarier@swps.edu.pl
Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju II" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.