2021-07-14 15:13
Canva

Nowy formularz publikacji ofert pracy

oferty pracy, nowy formularz, praca, publikacja ofert
Szanowni Pracodawcy, mamy przyjemność poinformować o tym, że uruchomiliśmy nowy formularz ofert pracy, który składa się z jedynie dwóch sekcji: dane pracodawcy i opisu oferty pracy.

Publikowanie oferty pracy nie wymaga logowania się!

Dzięki tej zmianie:

• oferta pracy pojawi się w wewnętrznym portalu studenta, gdzie będzie widoczna dla szerszego grona studentów,
  • zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne,
  • istnieje możliwość wyboru dodatkowej formy współpracy z Biurem Karier.

Aby opublikować ofertę w języku:

• polskim należy kliknąć tutaj
  • angielskim należy kliknąć tutaj

Dodatkowo w formularzu ofert znajdą Państwo wskazówki w postaci infografiki, które ułatwią publikację treści oferty. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych nowych możliwości publikowania ofert pracy/stażu/praktyk/