2021-06-08 12:05 Skrzypa Anna
PKO BP

„Przeloguj się na silne strony, czyli na czym warto się koncentrować.” - Warsztat PKO Banku Polskiego

talenty, inspiracja, kariera, oferty
Biuro Karier zaprasza na inspirujące spotkanie z Ekspertkami HR PKO Banku Polskiego: „Przeloguj się na silne strony, czyli na czym warto się koncentrować.” Kiedy? 16.06.2021 godz. 15:00 (1h) Gdzie? Na platformie MS Teams

Podczas spotkania:

• Porozmawiamy o tym, dlaczego warto koncentrować się na naszych talentach i tym, co już robimy dobrze, a nie tylko na korygowaniu błędów.
  • Podpowiemy, jak znaleźć swoje talenty i przekształcić je w silne strony, a przede wszystkim jak wykorzystać je w codziennym działaniu i planowaniu kolejnych kroków na ścieżce zawodowej.
  • Posłuchasz inspirujących przykładów i wskazówek.

Sylwetki prowadzących:

Małgorzata Barszcz-Chlebińska

Ekspert HR | Trener | Coach | Psychopedagog kreatywności Z bankowością związana od 14 lat, ze szkoleniami od zawsze. Obecnie dba o pozytywne doświadczenia pracowników PKO Banku Polskiego, a także pracuje nad budowaniem ich zaangażowania i przyjaznego środowiska pracy. Jeśli szkoli to najczęściej z efektywnej komunikacji, wystąpień publicznych, asertywności oraz kreatywności. Korzysta ze swojego bogatego doświadczenia, które zdobyła m.in. jako trener wewnętrzny Biura Maklerskiego PKO BP. W codziennej pracy dba o przyjazną atmosferę, wzajemne zaufanie, wymianę doświadczeń i twórczy zapał, którym zaraża wszystkich wokół.

Marta Kwiecień - Ekspert HR i EB | AgileHR | HR4Agile

Praktyk HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze rozwoju ludzi i organizacji z różnych branż. Łączy wyzwania biznesowe z procesami HR, by budować rozwiązania angażujące pracowników. Autorka kompleksowych programów rozwojowych dla menedżerów, lider w zakresie zarządzania zmianą kultury organizacyjnej i wsparcia zwinnej transformacji organizacji od strony HR. Wierzy w rozwój oparty o silne strony i nieustannie inspiruje do zmian. Od 3 lat związana z sektorem bankowym, obecnie koncentruje się na budowaniu wizerunku pracodawcy PKO Banku Polskiego i angażującego środowiska pracy.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów/ek jak i absolwentów/ek Uniwersytetu SWPS.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania.

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi ofertami staży w PKO Banku Polskim: Kariera PKO BP

Zespół Biura Karier :)