2021-06-01 14:29 Andrzejewska Adriana

Strategia planowania kariery, czyli narzędzia pomocne w określeniu predyspozycji zawodowych

Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu wraz z Biurem Karier, zapraszają w dniu 10 czerwca 2021 r. o godz. 17.00 do udziału w spotkaniu online.

Jeżeli zastanawiasz się:

- do jakich zawodów i zadań masz predyspozycje?

-  jakie zawody mogą być Twoją pasją?

-  jak radzisz sobie w nowych sytuacjach?

-  jaki jest Twój naturalny talent?

To spotkanie z Doradczyniami Zawodowymi z Biura Karier Uniwersytetu SWPS jest dla Ciebie‼

Podczas spotkania online dowiesz się:

♦ które narzędzia badają predyspozycje zawodowe,

♦ gdzie możesz zdiagnozować swój potencjał,

♦ co otrzymasz po takim badaniu,

♦ kto może pomóc Ci w szczegółowym zinterpretowaniu Twoich wyników.

Spotkanie prowadzą:

Aleksandra Zwyrtek Tarach – psycholog, doradca zawodowy, trener, coach, asesor. Posiada 18-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze rynku pracy. Od 2017 roku pracuje w Biurze Karier naszego Uniwersytetu, w filii w Katowicach. Wspiera studentów i absolwentów w planowaniu ścieżek kariery oraz w podejmowaniu decyzji edukacyjno – zawodowych. Dysponuje uprawnieniami do stosowania metod i narzędzi wykorzystywanych w procesach doradczych i w coachingu kariery, tj.: iP 121, Test Ról Zespołowych wg Belbina, narzędzi Hogana. Jej zainteresowania zawodowe powiązane są z pracą na zasobach, szczególnie na kompetencjach.

Adriana Andrzejewska - Koordynator Biura Karier Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, socjolog, trener, doradca zawodowy, asesor. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy doradcy kariery. Od 2016 roku pracuje w Biurze Karier Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, udzielając studentom i absolwentom wsparcia w poszukiwaniu pracy oraz diagnozie predyspozycji zawodowych. Jako Certyfikowany Trener FRIS®, z pasją udziela informacji zwrotnych, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje – w pracy, w relacjach oraz w rozwoju osobistym.

Zasady uczestnictwa: udział bezpłatny, obowiązują zapisy

Spotkanie odbędzie się na Google Meet

Zapisy: https://forms.gle/xvtQGgCGfjVvmP6T8

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania.

Organizatorzy: Samorząd Studentów Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS