2021-05-25 10:54
KPMG

Program Ambasadorski KPMG

program ambasadorski, kariera, stypendium
Ambasadorzy KPMG to wyjątkowi studenci zainteresowani karierą w branży audytorsko-doradczej, którzy na swoich uczelniach reprezentują KPMG, zapoznając społeczność akademicką z działaniami KPMG. To również osoby, które chętnie podzielą się informacjami dotyczącymi programów rekrutacyjnych dla studentów i absolwentów. Dzięki bezpośredniej współpracy z przedstawicielami działu People & Culture dysponują oni najbardziej aktualnymi ofertami praktyk i pracy, szczególnie dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Kto może wziąć udział w programie?

• studenci ekonomii, finansów, prawa, zarządzania, informatyki, nauk ścisłych i kierunków pokrewnych,
  • zainteresowani w niedalekiej przyszłości rozwojem kariery w branży audytorsko-doradczej,
  • studiujący na II, III lub IV roku studiów licencjackich, uzupełniających lub jednolitych studiów magisterskich.

Do programu mogą aplikować studenci z uczelni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu a także we Wrocławiu.

Jeśli należysz do organizacji studenckich lub kół naukowych, biegle posługujesz się językiem angielskim, jesteś komunikatywny, zmotywowany, posiadasz zdolności organizatorskie i dodatkowo chętnie podejmujesz się nowych wyzwań, koniecznie zaaplikuj do programu Ambasadorzy KPMG.

Rejestracja do programu rozpoczyna się 17 maja.

• wypełnij formularz aplikacyjny i załącz prezentację najlepiej przedstawiającą Twoją osobę,
  • rozwiąż test on-line z języka angielskiego,
  • następnie czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna online, na podstawie której wyłonimy najlepszych kandydatów, których zaprosimy do Programu Ambasadorzy KPMG,
  • spotkanie ambasadorskie.

Do 13 czerwca wypełnij formularz i zacznij swoją przygodę jako Ambasador KPMG!

Regulamin Programu Ambasadorzy KPMG 2021