2021-05-19 09:29 Suszek Karolina

Sukcesy absolwentów - Zainspiruj się: W gabinecie psychologa

absolwenci
26.05.2021 godz. 17.00-18.30, Google Meet. Obowiązują zapisy

Zapraszamy do udziału w warsztacie, którego celem jest przedstawienie doświadczeń poszukiwania własnego miejsca pracy oraz funkcjonowaniem w roli Psychologa sportu i Psychoterapeuty.

Zagadnienia poruszane na webinarze:

• Pierwsze kroki w zawodzie psychologa z perspektywy własnych doświadczeń,
  • Blaski i cienie pracy: w zespole vs. praca w pojedynkę,
  • Potencjalne ścieżki rozwoju i specjalizacji psychologa,
  • Codzienne wyzwania prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

O tym i o wielu innych aspektach związanych z pracą we własnym gabinecie opowie:

Karolina Stępień - Cach: Psycholog pracujący w sporcie, absolwentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS.

W ramach studiów ukończyła moduły: neuropsychologia i psychologia sportu. Jako psycholog pracuje ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Skupia się na całościowym podejściu do kariery sportowej pamiętając, że sportowiec to przede wszystkim człowiek. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Aktualnie, w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo -behawioralnego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Kiedy: 26.05.2021 godz. 17.00-18.30

Plan spotkania:

17.00-18.00 Prezentacja z elementami warsztatu

18.00-18.30 Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi

Gdzie: Google Meet (zapisani uczestnicy/czki otrzymają wiadomość email z zaproszeniem na wydarzenie wraz z linkiem do spotkania w Google Meet).

Zarezerwuj miejsce:  https://forms.gle/3p81hZ7SBbBimZR17

Jeżeli masz trudność z dokonaniem zapisu przez Google Forms - napisz do nas: ksuszek@swps.edu.pl

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS