2021-05-07 18:57 Suszek Karolina
start your ...

Start your student’s journey here

warsztat grupowe doradztwo
Jeżeli: zastanawiasz się jak wykorzystać czas studiów do tworzenia swojej ścieżki kariery weź udział warsztacie: 20.05.2021 godz. 11.00-14.00

Spotykamy się w czwartek  -> 20.05.2021 o godz. 11.00 - 14.00

Zarezerwuj miejsce

Jeżeli masz trudność z dokonaniem zapisu przez Google Forms - napisz do nas: ksuszek@swps.edu.pl

Warsztat poprowadzą:

Karolina Suszek i Anna Skrzypa, Doradczynie kariery, Biuro Karier Uniwersytetu SWPS

Połączymy się w aplikacji Google Meet.

Uczestnicy, którzy zarezerwują miejsce - otrzymają od nas zaproszenie w Kalendarzu Google, z którego połączymy się bezpośrednio chwilę przed rozpoczęciem ➡ Dołącz w usłudze Google Meet

Czekaj, czekaj! To jeszcze nie wszystko!

Rozpoczęcie przygody zwanej karierą na warsztatach daje Ci możliwość kontynuowania jej w ramach  indywidualnej ścieżki rozwojowej dopasowanej do Twoich potrzeb.

Zobacz co na Ciebie czeka:

• Ocena predyspozycji zawodowych za pomocą standaryzowanych narzędzi
  • Informacja zwrotna wraz z omówieniem wyników testu
  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego
  • Pogłębiona analiza oraz konsultacja CV, LM oraz profili w mediach społecznościowych
  • Rekomendowane oferty pracy, praktyk i staży Zapraszamy Cię do zaplanowanego wkraczania na ścieżkę zawodową!

Zapraszamy Cię do zaplanowanego wkraczania na ścieżkę zawodową!

Do zobaczenia ????

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS