2021-05-07 18:48 Suszek Karolina
Trendy w UX na nową dekadę - 12.05 godz. 18.00

ux
Interesujesz się UX/UI? Chciałbyś/chciałabyś w przyszłości zajmować się designem produktów? Dołącz do webinaru i spotkaj się z naszą ekspertką i absolwentką School of Form - Małgorzatą Piernik.

Podczas spotkania dowiesz się co czeka branżę UX/Product Designu w najbliższych latach oraz w jakie kompetencje warto inwestować, by skutecznie postawić pierwsze kroki w tym obszarze, aby pomagać klientom, spełniać ich potrzeby związane z nowymi technologiami, a także nową rzeczywistością biznesową związaną z COVID-19

Spotkanie poprowadzi:

Małgorzata Piernik-Jezierska Product Design Lead, Accenture

Małgorzata jest absolwentką II rocznika School of Form na Uniwersytecie SWPS. Zajmuje się projektami z obszaru User Experience i Service Designu dla klientów korporacyjnych na całym świecie – projektowała m.in. system sprzedaży biletów lotniczych, mobilny bank, mobilny telekom w aplikacji oraz liczne rozwiązania eCommerce, CRM-y i narzędzia B2B. Zarówno dla dużych firm, jak i użytkowników w Polsce, Europie Zachodniej, na Bliskim Wschodzie, w Chinach, Hongkongu czy USA. Po pracy angażuję się w mentoring podczas wydarzeń związanych z UX designem i IT. W czasie wolnym trenuje nosework i tropienie użytkowe ze swoim czworonogiem.

Spotykamy się już w 12.05.2021 (środa) o godz.18.00

18:00 - 18:05 Intro

18:05 - 18:10 Powrót do przeszłości (2010-2020)

18:10 - 18:15 Obecny stan branży UX i Product Design – 2021

18:15 - 18:30 Trendy na przyszłość a rozwój kariery

18:30 - 18:45 Trendy na przyszłość a zmiany w biznesie

18:45 – 18:55 Pierwsze kroki w branży

18:55 – 19:05 Możliwości kariery w Accenture

19:05 - 19:20 Pytania i odpowiedzi

Zarezerwuj miejsce

Jeżeli masz trudność z dokonaniem zapisu przez Google Forms - napisz do nas: ksuszek@swps.edu.pl

Uczestnicy, którzy zarezerwują miejsce - otrzymają od nas zaproszenie w Kalendarzu Google. Będziemy Wam systematycznie przypominać o tym wydarzeniu.

Na chwilę przed wydarzeniem pamiętaj, aby połączyć się w MS Teams -> Link do wydarzenia

Jeżeli jesteś gotowy na nowe i ekscytujące możliwości kariery, wyślij swoje CVs - join.pl@accenture.com

Do zobaczenia :)

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS