2021-05-06 14:12 Podbielska Sylwia
EY

KONKURS Better Working World Data Challenge

EY, NASA, Microsoft, konkurs, data science, big data, AI
Konkurs dla studentów zainteresowanych analizą danych (data science) i przygotowywaniem modeli na ich podstawie. Inicjatywa jest organizowana przez EY we współpracy z Microsoft i NASA.

Każdy z uczestników konkursu będzie miał dostęp do najnowocześniejszej technologii (Microsoft Azure) i danych satelitarnych NASA, na podstawie których będzie mógł/mogła wykonać zadanie.

Jeśli interesujesz się, albo już pracujesz z Data Science, Big Data, AI etc. to wydarzenie jest dla ciebie!

Biorąc udział w tym wydarzeniu będziesz mieć szansę na wygraną w globalnej inicjatywie, jaką jest Better Working World Data Challenge.
W tym miejscu warto dodać, że przedstawiciele z Polski w zeszłej edycji zajęli wysokie pozycje w rankingu globalnym, a w tym roku reprezentant jednej z polskich uczelni jak na razie zajmuje 1 miejsce .????
Podczas Data Challenge na studentów czeka m.in:

• Bezpłatny dostęp do najnowocześniejszej technologii Microsoft - Azure
  • Dostęp do samouczków i szkoleń ekspertów branżowych
  • Darmowe certyfikaty Microsoft IT
  • Możliwość współpracy z uczniami z całego świata
  • Szansa na wygranie do 10 000 USD

60 najlepszych finalistów światowych otrzyma opiekę mentorską EY!
Na najlepszych uczestników z Polski czekają dodatkowe nagrody pieniężne i oferta kariery.

Sprawdź się w globalnym wyzwaniu #datascience i udowodnij, że dane mogą zapobiegać pożarom! @EYcareers, Microsoft i NASA współpracują przy Better Working World Data Challenge, inicjatywie skierowanej do studentów zainteresowanymi danymi i tworzeniem modeli.

Rejestracja do 15.06 (ale im szybciej się zgłosisz, tym więcej czasu na rozwiązanie zadania!) https://www.ey.com/en_gl/careers/data-science-challenge
Zgłaszać się można indywidualnie lub w zespołach.

A już 12 maja o godzinie 15:00 odbędzie się specjalne spotkanie dla osób zainteresowanych tematyką Data Science, z Partnerem i Managerem EY, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu, o pracy w zespole Data Science EY oraz odpowiedzą na pytania studentów (zapisy do spotkania tu: https://www.facebook.com/events/2892275087766011)