2021-04-29 12:26
źródło obrazu: https://open.spotify.com/episode/2gZ7ptpMfvvA1AK10bwImu

Mówią o BK SWPS

POSŁUCHAJ PODCASTU I POZNAJ BIURO KARIER UNIWERSYTETU SWPS

Dowiesz się czym zajmuje się Biuro Karier SWPS, usłyszysz na czym polega proces doradczy, do którego zapraszamy, poznasz naszą ofertę a nawet... usłyszysz konkretne wskazówki, jak przygotować CV.

PODCAST: po Studencku #21 [Poznaj uczelnię - czym zajmuje się Biuro Karier Uniwersytetu SWPS?

Po więcej informacji na temat działalności Biura Karier Uniwersytetu SWPS zapraszamy na stronę internetową: www.kariera.swps.edu.pl i na grupy facebook'owe Kampusów SWPS:

KATOWICE

POZNAŃ