2021-04-21 12:26
Biuro Karier Uniwersytetu SWPS

WOLNE MIEJSCA W PROJEKCIE KARIERA! - ZGŁOŚ SIĘ!

projekt, kariera, kompetencje przyszłości, ścieżka zawodowa, predyspozycje zawodowe
Zostały ostatnie wolne miejsca w Projekcie "KARIERA!" organizowanym przez Biuro Karier SWPS. Wykorzystaj szansę przed wakacjami!

Droga Studentko, Drogi Studencie!

Zostały ostatnie wolne miejsca w Projekcie KARIERA!

Zastanawiasz się jakie są Twoje kompetencje i umiejętności, i gdzie możesz je wykorzystać? Masz pomysł na rozwój swojej ścieżki zawodowej i kariery ale nie masz pewności czy to na pewno TO? Skorzystaj z możliwości poznania swoich mocnych stron i dowiedz się jak wykorzystać je na rynku pracy.

W ramach procesu rozwojowego będziesz mógł bezpłatnie skorzystać z:

• indywidualnego doradztwa zawodowego/coachingu kariery
  • grupowego warsztatu poświęconego KOMPETENCJOM PRZYSZŁOŚCI (20-21.05.2021 r.)
  • pośrednictwa pracy, czyli ofert dopasowanych do Twojego profilu
  • narzędzi diagnostycznych określających potencjał zawodowy
  • sesji Development Center

Projekt skierowany jest do studentów 4 ostatnich semestrów studiów.

Brzmi obiecująco?

Podejmij wyzwanie i wypełnij formularz TUTAJ, a następnie poczekaj na kontakt z naszej strony.

(UWAGA: po kliknięciu w podany link otworzy się strona naszego serwisu: kariera.swps.edu.pl klikamy w napis: „Zaloguj się przy użyciu konta SWPS” a następnie logujemy jak do WU i wtedy otworzy się formularz).

Z uwagi na panującą sytuację, wszystkie działania będą realizowane zdalnie.

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier