2021-04-21 10:56 Gawrońska Marta
kpmg

Konkurs wiedzy o prawie podatkowym Tax'n'You- KPMG

konkurs,prawo,podatki
Trwa rejestracja do XIV edycji konkursu podatkowego Tax’n’You. Jest to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce, skierowane do młodych osób zainteresowanych tematyką podatkową, prawną i rachunkową - najwybitniejszych studentów z najlepszych polskich uczelni. Konkurs daje uczestnikom niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie kariery w obszarze doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce.

Na najlepszych finalistów konkursu czekają:

•  umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce,
  •  atrakcyjne nagrody rzeczowe,
  •  nagrody finansowe dla najlepszej trzech osób w rozgrywce finałowej:

-  za zajęcie I miejsca 15 000 PLN,

- za zajęcie II miejsca 10 000 PLN,

- za zajęcie III miejsca 5 000 PLN.

Jak przebiega konkurs?

1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie kpmg.taxandyou.pl do 23 maja 2021r. i rozwiązanie ankiety online ze znajomości zagadnień podatkowych,

2. Osoby z najlepszymi wynikami zmierzą się z testem online z języka angielskiego,

3. Półfinał- na tym etapie na uczestników czeka kazus i prezentacja, których efekt zadecyduje o wejściu do Finału,

4. W Finale konkursu Tax’n’You najlepsi uczestnicy zmierzą się z podatkowym escape room’em i debatą.

Wymagania:

Do udziału w programie zapraszamy studentów:

• III roku studiów licencjackich
  • III, IV lub V roku jednolitych studiów magisterskich,
  • l lub II roku studiów magisterskich uzupełniających,

studiujących prawo, finanse, rachunkowość, ekonomia lub kierunki pokrewne

Więcej informacji na temat konkursu Tax’n’You znaleźć można na stronie https://kpmg.taxandyou.pl/