2021-04-15 08:39 Suszek Karolina
letnie praktyki i staże

Programy praktyk i staży

praktyka, staż
Najbliższe miesiące to czas rekrutacji do programów praktyk i staży. Wybrane oferty znajdziecie w szczegółach wiadomości.

Oto wybrane programy praktyk i staży:

Program Kariera - Program płatnych staży, aplikuj do 15.05.2021

Dla kogo?

Dla studentek i studentów trzeciego roku studiów licencjackich lub inżynierskich, trzeciego, czwartego, piątego bądź szóstego roku jednolitych studiów magisterskich lub inżynierskich, pierwszego lub drugiego roku magisterskich studiów uzupełniających, absolwentek i absolwentów studiów magisterskich, licencjackich lub inżynierskich dziennych, zaocznych bądź wieczorowych, w Polsce lub za granicą.

Dlaczego warto?

Aktualne ogłoszenia stażowe dostępne poniżej.

Wszystkie staże płatne. P

Polska Rada Biznesu organizuje Program Kariera od 18 lat.

HR Graduate Program - McCormick Polska (Stefanowo)

Profil kandydata:   Student lub absolwent uniwersytetu; Co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego; Zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze HR; Świetne umiejętności komunikacyjne; Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego; Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Outlook); Zdolność do pracy w pełnym wymiarze godzin; Wcześniejsze doświadczenie w HR będzie dodatkowym atutem.

Mocny Start - PKP Energetyka

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli studiujesz na 2 roku lub wyżej studiów wyższych szczególnie na kierunku elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka, sieci trakcyjne, energetyka, geodezja, rachunkowość, ekonomia, informatyka, zarządzanie projektami, zakupy i logistyka lub kierunku budowlanym.

Biorąc udział w #MOCnymStarcie otrzymasz:

2 miesięczny płatny staż, który rozpoczyna się w lipcu,

Dedykowanego wyłącznie dla Ciebie Opiekuna przez cały czas trwania stażu,

Możliwość analizy Twojego stylu zachowania metodą ExtendedDISC i poznania Twoich indywidualnych talentów,

Udział w spotkaniach typu Leadership m.in. z Prezesem Grupy Kapitałowej,

Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych,

Pakiet powitalny w dniu spotkania on-boardingowego,

Możliwość uzyskania referencji po zakończonym stażu,

….A przede wszystkim przyjazną atmosferę i ciekawe zadania!

Płatne Praktyki Letnie - Eurocash to płatne praktyki realizowane w działach:

Dział Prawny

Dział CRM

Dział Sprzedaży

Dział Marketingu

Dział Personalny

Dział Rozwoju Marek

Dział Operacyjny

Zachęcamy do zapoznania się z ofertami i aplikowania!