2021-04-12 13:38
Uniwersytet SWPS

CYKL SPOTKAŃ: SUKCESY ABSOLWENTÓW - ZAINSPIRUJ SIĘ!

cykl spotkań, absolwenci, inspiracje, kariera
Biuro Karier zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu "Sukcesy absolwentów - zainspiruj się!": spotkanie z absolwentką Klaudią Putkowską, która ukończyła Psychokryminalistykę na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Termin:   21.04.2021 (środa) godz. 18.30-19.30

Miejsce:  online – za pomocą narzędzia Google Meet

Podczas spotkania absolwentka:

• opowie o tym co robiła w trakcie studiów
  • podzieli się swoim doświadczeniem w szukaniu pracy po obronie
  • opowie o swojej pracy w Redakcji programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

Klaudia Putkowska - zeszłoroczna absolwentka Psychokryminalistyki i obecna studentka Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Od drugiego roku studiów stale współpracuje z naszą Uczelnią, biorąc udział w różnych projektach i wydarzeniach. Między innymi w Strefie Młodzieży Uniwersytetu SWPS, koordynowała takie wydarzenia jak: Śniadanie na trawie, Festiwal Transatlantyk, Kółko Psychokryminalistyczne. Pracowała w Biurze Rekrutacji i Dziekanacie Uniwersytetu SWPS w Katowicach. Obecnie pracuje jako Redaktor w programie "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" gdzie zajmuje się tematem zaginięć w Polsce.

Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań na czacie.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów jak i absolwentów Uniwersytetu SWPS.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego*

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania.

Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS

tel. 885 555 934, email: biurokarier.katowice@swps.edu.pl