2021-03-12 18:34 Suszek Karolina
daftcode academy

Weź udział w bezpłatnym kursie Communication Level Up online!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do zapisów na bezpłatny kurs komunikacyjno-marketingowy, organizowany w tym semestrze.

Celem kurs “Communication Level Up” jest zaznajomienie uczestników z kolejnymi etapami budowania komunikacji dla nowego startupu. Nabytą wiedzę studenci wykorzystają w praktyce, na własnych projektach przygotowywanych w grupach. Formuła kursu zakłada ścisłą współpracę studentów ze specjalistami z zakresu public relations, content marketingu, employer brandingu czy performance marketingu oraz regularny feedback na temat projektów rozwijanych przez uczestników Kurs współtworzony jest przez firmę Daftcode oraz Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych "HumanTech" SWPS.

Zajęcia odbywają się online i otwarte są dla studentów wszystkich kierunków i lat.

Kurs składa się z 6 cotygodniowych spotkań, które odbywać będą się w kolejne czwartki od 15 kwietnia 2021 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na kurs znajdują się na stronie daftacademy.pl

Na kurs można zgłaszać się do 28 marca.