2021-03-05 11:56
Uniwersytet SWPS

Cykl spotkań: Sukcesy absolwentów - zainspiruj się!

cykl spotkań, absolwenci, inspiracje, kariera
Zapraszamy na wydarzenie online z absolwentką Barbarą Ostrowską, która ukończyła Psychologię o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu z wyróżnieniem VIS za działalność na rzecz społeczności akademickiej.

Termin: Wtorek, 16 marca 2021, godz. 15:00

Podczas spotkania absolwentka:

• Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z rozpoczęciem pracy zawodowej.
  • Opowie o tym, jak potoczyła się jej kariera, co robiła w trakcie studiów i po ich zakończeniu.
  • Przedstawi jakie perspektywy rozwoju zawodowego daje nasza uczelnia studentom.

Jeśli zastanawiasz się jak wygląda życie zawodowe po Uniwersytecie SWPS to koniecznie dołącz do wydarzenia. Wskazówki, które otrzymasz możesz wykorzystać, tak aby stworzyć własną ścieżkę kariery i urzeczywistnić swoją pasję. Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań na czacie.

Prowadząca:

Barbara Ostrowska - Członkini i Przewodnicząca Koła Naukowego “Tu i teraz”, członkini Koła Psychoterapii i Treningu. Doświadczenie zdobywała m.in. w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu, Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych “Dziekanka” w Gnieźnie, Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, Szpitalu Miejskim im. F. Raszei w Poznaniu, Wielkopolskim Stowarzyszeniu Alzheimerowskim w Poznaniu oraz w placówkach oświatowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Psycholog, Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji i psychoterapeuta ACT. Członkini Association For Contextual Behavioral Science (ACBS), współzałożycielka i członek zarządu ACBS Polska, członkini PTTPB i Sekcji ACT. Obecnie pracuje jako psycholog w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, na oddziale psychiatrycznym i leczenia uzależnień oraz prowadzi własną praktykę. Współpracuje z Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu, Poradnią Zdrowia Psychicznego DIAMED w Gnieźnie, Regionalnym Centrum Zdrowia w Zbąszyniu czy Fundacją Ochrona Zdrowia, Opieka i Troska w Zbąszyniu. Obecnie wykładowca akademicki w Alma Mater w Poznaniu.

Spotkanie odbędzie się za pomocą narzędzia google meet.

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Wypełnij formularz,  aby potwierdzić swoją obecność.*

*Po dokonaniu zapisu na wydarzenie otrzymasz email z potwierdzeniem oraz link dostępu do spotkania.

Dołącz do wydarzenia na naszym Facebooku!

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów jak i absolwentów Uniwersytetu SWPS.

Pozdrawiamy Zespół Biura Karier

Uniwersytetu SWPS