2021-02-22 10:45 Suszek Karolina
teach4poland

EduBiznes - przedsiębiorczość w sektorze edukacji

teach 4 poland
Zapraszamy na spotkanie "EduBiznes - przedsiębiorczość w sektorze edukacji", na którym porozmawiamy z Piotrem Voelklem - jak wszystkim wiadomo - biznesmenem, założycielem firmy VOX Meble, właścicielem Uniwersytetu SWPS i wielu innych instytucji na styku biznesu, edukacji i kultury. Bliskie jest mu stwierdzenie, że "człowiek jest tak długo człowiekiem, jak długo się rozwija". Piotr opowie, jak i dlaczego postanowił połączyć zarabianie pieniędzy z inwestowaniem w sektor edukacyjny. W rozmowie udział weźmie również Szymon Gogolewski - dyrektor szkoły podstawowej DaVinci, należącej do EduImperium Piotra oraz Katarzyna Nabrdalik - prezeska Teach for Poland - przedsiębiorstwa społecznego, które działa na rzecz równego dostępu do edukacji wysokiej jakości dla wszystkich dzieci w Polsce. Wszystkich nas łączy podejście #humantouch - dlatego wspólnie opowiemy na czym polega i czemu jest kluczowe dla rozwoju naszej cywilizacji!

Zapraszamy serdecznie na webinar pod tytułem “EduBiznes - przedsiębiorczość w sektorze edukacji”, na którym będziemy rozmawiać o tym:

• jak tworzyć szkoły, organizacje pozarządowe i przedsiębiorstwa społeczne działające jak startupy w sektorze edukacji;
  • jak przekuwać edukacyjne zacięcie i zamiłowanie do uczenia w biznes;
  • jakie umiejętności i nastawienie jest niezbędne aby pracować w sektorze przedsiębiorczości społecznej;
  • jak pracuje się w biznesie, którego stopę zwrotu liczy się nie tylko w złotówkach;
  • jak ukierunkować swój biznes na człowieka i jego potrzeby - jak wprowadzać "human touch" w życie gospodarcze i społeczne.

Prelegenci:

• Piotr Voelkel, założyciel Uniwersytetu SWPS, właściciel Grupy Kapitałowej VOX
  • Katarzyna Nabrdalik, CEO & Co-Founder, Teach for Poland
  • Szymon Gogolewski, Dyrektor w Szkole Podstawowej Da Vinci w Poznaniu
  • Marta Czapińska, Head of Placement, Teach for Poland

Spotykamy się:

25.02.2021, godz. 17.00 - 18.30

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt:

biurokarier@swps.edu.pl, tel. 22 517 98 32, 22 813 64 42

Pozdrawiamy Zespół Biura Karier Uniwersytetu SWPS