Inkubator INPRIS

Inkubator Inpris - spotkanie organizacyjne dla studentów/ ek prawa

W imieniu Centrum Dydaktycznego Studenckiej Poradni Prawnej zapraszamy Państwa: studentów prawa (i nie tylko) do udziału w drugiej edycji programu Inkubator Inpris.

Kiedy: środa 9.12.2020 r. godz. 17:30

Dołącz w Google Meet

Szczegóły o pierwszej edycji.

Tegoroczna edycja to zajęcia dla tych, którzy chcą swoje umiejętności sprawdzić w praktyce, zobaczyć jak może działać prawo i jak projektować innowację społeczną. To zajęcia dla tych, którzy myślą o współpracy z organizacjami pozarządowymi, czy chcą być menedżerami projektów.

Zajęcia odbywać się będą średnio raz w miesiącu, w wymiarze 1,5 do 2h.

Opiekunem programu jest Jarosław Gwizdak, współpracujący z naszą uczelnią.

Szczegóły o Instytucie Prawa i Społeczeństwa.