2020-11-18 10:20 Suszek Karolina
stk

Skandynawski Tydzień Kariery/ Scandinavian Career Week

W dniach 23-27.11.2020 zapraszamy Was do udziału w Festiwalu, podczas którego będziemy starali się przedstawić dobre praktyki skandynawskich firm, perspektywy rozwoju rynku pracy w Polsce i w Skandynawii, a także opinie i doświadczenia naszych absolwentek i absolwentów. Poza tym, przyjrzymy się rynkowi pracy dla kulturoznawców oraz studentów i absolwentów innych kierunków.

Skandynawski Tydzień Kariery, ze względu na obostrzenia sanitarne, odbędzie się w formie online.

Spotkamy się na wykładach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. Będziemy chcieli wspólnie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób znaleźć balans między pracą i życiem domowym w czasach, kiedy dom stał się naszym miejscem pracy.

Wezmą w nim udział międzynarodowe firmy, niezależni konsultanci rynku pracy, tłumacze, psycholodzy/trenerzy, absolwenci i absolwentki naszej Uczelni. Ich obecność będzie dla Ciebie szansą na sprawdzenie, jak możesz wykorzystać swoja wiedzę i umiejętności na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i w krajach skandynawskich.

W trakcie wydarzenia możesz:

• wziąć udział w warsztatach

• spotkać się z przedstawicielami firm i ich rekruterami

• uczestniczyć panelach dyskusyjnych

Będzie to okazja do lepszego poznania skandynawskiej kultury pracy, specyfiki pracy tłumacza literatury skandynawskiej oraz nawiązania kontaktów z rekruterami czy doświadczonymi ekspertami.

Skandynawski Tydzień Kariery – podobnie jak w zeszłych latach, począwszy od powstania wydarzenia w 2018 r. – objęty został patronatami Ambasady Królestwa Norwegii, Ambasady Szwecji oraz Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Program wydarzenia oraz zapisy:

Formularz - Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 20.11.2020

Strona wydarzenia

Zapraszamy serdecznie! :)

----------------

Dear Students and Graduates of SWPS University,

we cordially invite you to the Scandinavian Career Week at the SWPS University.

This year's event will be held online and last a full week.

During the week, you will meet representatives of international companies, independent labour market consultants, translators, psychologists/coaches, and alumni of our University. Their presence will be an opportunity for you to check how you can use your knowledge and skills in the labour market, both in Poland and in the Scandinavian countries.

During the event you can:

• take part in workshops

• meet company representatives and recruiters

• participate in discussion panels

The Scandinavian Career Week will also be an opportunity to get to know the Scandinavian work culture better, to establish contacts with recruiters and experts, and to learn more about specific career paths involving Scandinavian culture, literature and area expertise.

Since 2018, the Scandinavian Career Week has been organized under the auspices of the Embassy of Norway and the Embassy of Sweden in Poland as well as the Scandinavian-Polish Chamber of Commerce (SPCC).

The program and the registration:

Google Forms - We are waiting for your application until Friday, November 20, 2020

Scandinavian Career Week official website

Looking forward to seeing you there! :)