2020-10-29 09:04 Skrzypa Anna
pixabay

Koło Naukowe Psycholog w Biznesie potrzebuje Waszych głosów!

Koło, Psycholog, w Biznesie
W imieniu Koła Psycholog w Biznesie z wielką radością informujemy, że zostało ono nominowane do nagrody Pro Juvenes w kategorii Najlepsze Koło Naukowe w Polsce, organizowanej przez Parlament Studentów RP.

Koło Naukowe Psycholog w Biznesie prężnie się rozwija,  jest to niezwykłe wyróżnienie dla Wydziału i Katedry Psychologii Ekonomicznej i Biznesu

A teraz Wasza kolej!

20% punktacji stanowi ocena Jury konkursu, natomiast reszta odbywa się za pośrednictwem głosów internautów na Facebooku pod linkiem.

Koło Psycholog w Biznesie znajduje się w kategorii "Koła Naukowe" - należy zaznaczyć  Koło Psycholog w Biznesie, zjechać kursorem na dół i kliknąć "WYŚLIJ".

Głosowanie trwa do piątku (30/10) do godziny 21:00.

Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo pod linkiem.