2020-10-13 08:00 Suszek Karolina
innowacje

Akademia Innowacji

akademia innowacji
Rozpoczynamy rekrutację studentów z ostatnich 4 semestrów studiów I i II stopnia na każdym Wydziale i z każdego Kampusu Uniwersytetu SWPS do programu o nazwie Akademia Innowacji.

W ramach programu 3-osobowe zespoły studentów będą wspierane przez rok w rozwoju pomysłu na swój projekt/ produkt/ usługę przez zespół trenerów i biznesowych specjalistów praktyków (konsultantów ds. PR, marketingu, finansów, inwestycji, projektowania usług/produktów).

Projekty powinny mieć komponent naukowy (powinny być oparte np. na dostępnych wynikach badań, na badaniach studentów/ kół naukowych/ opiekunów naukowych) i będą wsparte w ramach zajęć projektowych możliwością skorzystania z różnego rodzaju aparatury i narzędzi do weryfikacji potencjału danego projektu (np. poprzez badania grupy docelowej oraz tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań).

Rekrutacja trwa do 25 października 2020 r. (niedziela), a program zaczyna się 7 listopada 2020 r. (sobota).

Aby się zgłosić wypełnij formularz.

Więcej informacji o projekcie możecie Państwo znaleźć na tej stronie www.