2020-09-21 13:43 Użytkownik usunięty
Fundacja Court Watch

Program Rozwoju Wolontariuszy

staż, wolontariat, prawo
Studenci! Przed Wami kolejny rok akademicki. Chcielibyście, by przybliżył on Was do znalezienia w przyszłości wymarzonej pracy? Macie szansę zadbać o to, jednocześnie realizując działania istotne społecznie! Zapraszamy do 10-miesięcznej współpracy na bardzo elastycznych warunkach. Sprawdźcie jaki potencjał tkwi w wolontariacie i zadbajcie o siebie razem z nami!

Jeśli:

1. jesteś studentem lub studentką wydziału prawa i administracji,
  2. masz poniżej 29 lat,
  3. chcesz podnieść poziom swoich kompetencji społecznych przydatnych na rynku pracy,

to jest projekt dla Ciebie!

Zgłoś się do projektu poprzez formularz samooceny: www.courtwatch.pl/rozwoj-kompetencji

80 uczestnikom, którzy zdecydują się na kontynuowanie lub rozpoczęcie wolontariatu w Fundacji i zakwalifikują się do programu, zapewnimy profesjonalną diagnozę kompetencji społecznych, ciekawe szkolenia oraz opiekę mentorów, a na koniec – oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie programu i poziom kompetencji rozwiniętych dzięki niemu.

ILE BĘDZIE TRWAŁ PROGRAM?

10 miesięcy – od grudnia 2020 do końca września 2021. W tym czasie zapewnimy Wam rozwój kluczowych kompetencji społecznych jak np.: przewodnictwo, motywowanie innych, wspieranie współpracowników, umiejętne zwracanie do słuchaczy, przyjmowanie konstruktywnej krytyki, posługiwanie się mową ciała czy przekonywanie innych osób.

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁ?

1. Profesjonalnie zdiagnozujemy Wasz potencjał w 15 kluczowych obszarach kompetencji społecznych
  2. Określimy Wasze mocne strony oraz wskażemy obszary rozwoju
  3. Zaprosimy Was do udziału w dwudniowym warsztacie w marcu 2021 w Warszawie
  4. Zaproponujemy Wam jedną z trzech ścieżek wolontariatu zgodnej z Waszymi predyspozycjami i obszarami zainteresowań.
  5. Zaoferujemy Wam wsparcie mentorów.
  6. Na końcu ponownie zmierzymy poziom Waszych kompetencji i wystawimy Wam oficjalny certyfikat.

Przed Tobą wyjątkowa możliwość uzyskania wpisu do CV, który zamieni Ciebie z absolwenta/studenta na świadomego swoich kompetencji społecznych przyszłego pracownika!

Więcej na temat rekrutacji do Projektuj znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/events/3202151549904287

Link do rekrutacji:  www.courtwatch.pl/rozwoj-kompetencji