2020-07-17 09:22
źródło: pixabay.com

Instytut Psychologii poszukuje Koordynatora badań

praca,badania
Łączysz swoją przyszłość zawodową z obszarem badań naukowych? Jesteś studentką / studentem ostatnich lat ? Sprawdź, ta oferta może Cię zainteresować!

Uniwersytet SWPS poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko Koordynatora badań w projekcie "Zmienność w czasie neuropoznawczych efektów treningu złożonym zadaniem w formie strategicznej gry komputerowej" w Warszawie w Instytucie Psychologii - Centrum Badań Neuropoznawczych.

Celem projektu jest lepsze zrozumienie dynamiki poznawczych i strukturalnych zmian zachodzących w mózgu w czasie treningu z użyciem złożonego zadania (gry komputerowej). Choć nie brakuje badań pokazujących, że funkcjonowanie poznawcze i struktura mózgu mogą ulec zmianie w wyniku specyficznego oddziaływania, wiele z prezentowanych dowodów opiera się na treningach wykorzystujących relatywnie proste zadania trenowane w stosunkowo krótkim czasie. W rzeczywistości nauka nowych umiejętności wymaga zdecydowanie dłuższego czasu i odbywa się etapowo.

Projekt finansowany jest przez Narodowe Centrum Nauki w ramach grantu OPUS (konkurs 23, 2016)

Opis stanowiska:

  • Koordynacja pracy Asystentów
  • Nadzorowanie i wspieranie zespołu dokonującego pomiarów behawioralnych i EEG
  • Koordynacja treningów dla uczestników laboratorium
  • Przestrzeganie harmonogramu pomiarów
  • Przygotowywanie dokumentacji dla Działu księgowości
  • Kontakt z uczestnikami badań
  • Wprowadzanie danych liczbowych do baz
  • Dbanie o sprawność sprzętu laboratoryjnego; współpraca z Działem IT

Wymagania:

  • Student/studentka ostatnich lat studiów lub ukończone studia wyższe
  • Umiejętność obsługi klienta, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
  • Doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Biegła znajomość j. polskiego
  • Doświadczenie w obsłudze programu Excel
  • Umiejętność pracy z danymi (wprowadzanie danych, dbałość o ich uporządkowanie i aktualizację)
  • Dokładność i staranność w prowadzeniu dokumentacji, systematyczność i dbałość o szczegóły
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na współpracę i umiejętność budowania efektywnych relacji

Oferujemy:

  • Umowę B2B na okres 12 miesięcy
  • Współpraca w wymiarze ok 30 godzin tygodniowo
  • Wynagrodzenie w wysokości 3750 zł miesięcznie;
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV zawierające w szczególności opis doświadczeń i kompetencji, o których mowa jest w treści ogłoszenia, poprzez poniższy link: Aplikuj do 25 lipca 2020. Termin rozstrzygnięcia rekrutacji: do 31 lipca 2020. Planowany termin rozpoczęcia pracy: od 1 sierpnia 2020.

Zapraszamy!