2020-06-02 12:25 Użytkownik usunięty
Zagraj z nami

Tego jeszcze na Uniwersytecie SWPS nie grali!!!

gamifikacja
Badanie w formie gry fabularnej? Tak, ale tylko, jeśli jesteś gotowy_a na WYZWANIE i wirtualną przygodę!

Stworzyliśmy jako Biuro Karier grę do badania POTRZEB ROZWOJOWYCH.

Czeka Cię samoocena oraz TRUDNE OCENY w formie symulacji rozmowy z Łowcą Talentów. O co będzie pytać? Jak się do tej rozmowy można przygotować?

Jeżeli jesteś studentem/studentką psychologii możesz zdobyć 60 punktów SONA logując się przez ten link: https://swps.sona-systems.com/default.aspx?p_return_experiment_id=859

NIE STUDIUJESZ PSYCHOLOGII, A CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE?

Wejdź do gry na www.zaczynamy.game.edu.pl

i pomóż nam zbudować platformę gamifikacyjną dla wszystkich studentów Uniwersytetu SWPS. Gra w formie online zajmie około 1h, można ją przerwać i wrócić, gdyż jest podzielona na kilkanaście mniejszych MISJI SPECJALNYCH.

Partner doradczy projektu: Westhill Consulting