2020-03-20 09:25 Klujewska Renata
DaftAcademy

Studencie! Weź udział w bezpłatnym kursie online Product Design Level Up!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do zapisów na bezpłatny, praktyczny kurs online projektowania produktów cyfrowych organizowany w semestrze letnim 2020. Kurs “Product Design Level Up” to świetna okazja do przyjrzenia się całemu procesowi projektowemu od strony praktycznej.

Studencie, Studentko!

Weź udział w bezpłatnym kursie online Product Design Level Up!

Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się kolejnych faz powstawania produktu cyfrowego oraz zarządzania nim.

Zajęcia poprowadzą specjaliści z firmy  Daftcode która współtworzy projekt razem z Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych "HumanTech" SWPS.

Zajęcia są otwarte dla wszystkich studentów, niezależnie od kierunku czy roku studiów. Kurs będzie odbywał online i składa się na niego 5 cotygodniowych spotkań. Kolejne zajęcia są zaplanowane na czwartek od 02.04.2020 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na kurs znajdują się na stronie daftacademy.pl.

Na kurs można zgłaszać się do 22 marca.

Post w SM: Dobry UX i UI są dla Ciebie ważne w projektowaniu?

Chcesz nauczyć się tworzyć jeszcze lepsze produkty, które odpowiadają na potrzeby użytkowników? Zapisz się na zajęcia online, prowadzone przez specjalistów z firmy @Daftcode, która przy współpracy z Centrum Innowacji Społecznych i Technologicznych "HumanTech" SWPS organizuje kurs Product Design Level Up.

Jeżeli jesteś studentem i interesujesz się tą tematyką, zapisz się na bezpłatne zajęcia – na zgłoszenia czekamy do 22 marca. Szczegółowe informacje w wydarzeniu