2020-03-10 09:24
AUSTRALIA STUDY

“Moje życie do góry nogami – od inżyniera po marketing managera w Australii” - ODWOŁANE

AUTRALIA
Jak podróż do Australii może zmienić Twoje życie? Czy Australia jest dla Ciebie i jak taki wyjazd zorganizować? Co może Cię zaskoczyć i na co się nastawić? Co oferuje i czego wymaga australijski rynek pracy.

Na te i wiele innych pytań odpowie Justyna Biegańska. Ciekawa świata i ludzi, miłośniczka podróży, która postanowiła zrealizować swoje marzenie i zamieszkać w Australii. Jej przygoda z Krainą Kangurów trwa już ponad 3 lata. Spełnia się tam zawodowo i jak sama podkreśla, po prostu cieszy się życiem!

Justyna ukończyła w Polsce studia inżynierskie i rozpoczęła w Warszawie pracę w zawodzie, ale miłość do przygód i podróży nie dawała jej spokoju więc po kilku latach pracy w korporacji zdecydowała się na wyjazd na drugi koniec świata. Podróżując z plecakiem przez południowo – zachodnią Azję dotarła do Australii, gdzie wybrała wizę studencką i kurs marketingu, by poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć nowe umiejętności. Był to strzał w dziesiątkę, bo aktualnie pracuje w Sydney w dziale marketingu w Bridge Business College gdzie z satysfakcją realizuje swoje zawodowe plany. Dodatkowo jest współzałożycielką studia i marki fitness, która okazała się przełomowa w Australii.

Justyna to przykład niespożytej energii, głowa pełna pomysłów i optymizmu! Ma apetyt na życie i nie satysfakcjonuje ja szara egzystencja, dlatego stara się urzeczywistniać to, o czym śni nocami. To pozwala jej się cieszyć każdym dniem i gwarantuje najbliższym dawkę nowych wrażeń z każdym kolejnym przebudzeniem. Tym razem do Polski przyjeżdża przez Meksyk i Stany Zjednoczone, ale tylko na 2 tygodnie. Chce podzielić się swoimi doświadczeniami i dobrą energią. Pragnie inspirować osoby, które wahają się w podjęciu decyzji o dużej zmianie.

Przyjdź, posłuchaj, zainspiruj sie i wyrusz w drogę ku spełnieniu swoich marzeń i pragnień!

Zapraszamy na spotkanie z Polką o australijskim podejściu do życia.

REJESTRACJA

Termin i miejsce spotkania: 31.03. 2020, godz. 16.00