2020-02-17 09:31 Suszek Karolina
alumni wellbeing

Podsumowanie warsztatu: Alumni's story workplace and well being lead

alumni students meeting workshop
Serdecznie dziękuję za obecność i aktywny udział w warsztacie dotyczącym planowania i organizowania wydarzeń wspierających wellbeing pracowników w miejscu pracy.

#absolwenci #biurokarieruniwersytetuswps #absolwenciuniwersytetuswps

Drodzy studenci, gratulujemy Wam pomysłów oraz mamy nadzieje, że to spotkanie stanie się być może początkiem ciekawej drogi zawodowej dla części z Was.

Pani Margaricie Kurylko serdecznie dziękujemy za chęć podzielenia się swoim doświadczeniem z naszymi Studentami.

To prawdziwa przyjemność móc z Panią współpracować i podziwiać Pani profesjonalizm.

Bardzo ciekawe i angażujące spotkanie! Mamy nadzieje na kolejne działania już niebawem ✨

Relacja z wydarzenia

-----------------

Dear Students, thank you for attendance, engagement and sharing your ideas during the workshop ✨

Ms. Margarita, thank you for sharing your knowledge and experience!

That was a really good time!

Report from the event