2019-10-23 16:37 Gawrońska Marta
SWPS

Czy wiesz, co możemy dla Ciebie zrobić?

bk, doradztwo,
Wybór studiów to jedna z pierwszych „poważnych” decyzji jakie każdy z nas podjął. Jest to okres nie tylko wytężonej pracy na uczelni, zabawy i nowych znajomości, ale również czas stawiania sobie pytań dotyczących przyszłości dalszej i bliższej… bez względu na to czy dotyczą one wyboru ścieżki na studiach, miejsca w którym odbędziesz praktyki, staż czy podjęcia pracy jesteśmy z Tobą na każdym etapie Twojej drogi.

Wykorzystując profesjonalne testy badające  osobowość i predyspozycje zawodowe pomagamy Ci odkryć Twoje mocne strony i zastanowić się gdzie możesz je wykorzystać i rozwinąć, sprecyzować cele zawodowe edukacyjne, zaplanować ich realizację. W naszym zespole doradców, coachów, trenerów i asesorów głęboko wierzymy, że bez względu na to na jakim kierunku studiujesz, masz w sobie potencjał do rozwoju i talent, który czeka na rozwinięcie.

A może należysz to tej grupy studentów, która dokładnie wie jakiej pracy szuka… ale nie bardzo wie jak to zrobić? W takim wypadku, pomożemy Ci przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej (możliwa video symulacja), opracować profesjonalne dokumenty aplikacyjne, pokażemy jak wykorzystać portale społecznościowe i gdzie szukać idealnej pracy.

Dla Tych z Was, którzy marzą o własnej firmie przygotowaliśmy wsparcie w formie warsztatów na których dowiecie się jak go policzyć, zaplanować i co warto zrobić żeby ruszyć z Waszym pomysłem. Macie też szansę przedstawić go na większym forum i usłyszeć co inni o tym myślą:) Będziecie mieli też możliwość przyjrzenia się i przeanalizowania kompetencji przedsiębiorczych a co za tym idzie, zastanowić czy to jest właśnie ścieżka dla Was.

Dla tych niespecjalnie lubiących zajęcia grupowe, proponujemy indywidualnie spotkania z doradczynią ds. przedsiębiorczości.

Zgłaszając się do nas możesz liczyć na kompleksowe wsparcie, za każdym razem dostosowane do Twoich potrzeb. Bez względu na to czy wybierzesz indywidualne spotkania z doradcą zawodowym czy spotkamy się na warsztatach kompetencji przyszłości lub sesjach AC/DC.

W celu zgłoszenia kliknij tu.