2019-09-20 13:58 Użytkownik usunięty
SWPS

Darmowy moduł dydaktyczny dla studentów psychologii

szkoła badacza, fakultet
Zapraszamy warszawskich studentów psychologii, którzy w roku akademickim 2019/2020 będą studiować na czterech ostatnich semestrach jednolitych studiów magisterskich i studiów licencjackich oraz studentów II stopnia.

To dodatkowy, darmowy moduł dydaktyczny, dzięki któremu poszerzysz swoje kompetencje badawcze w zakresie zarządzania projektami oraz prowadzenia zaawansowanych badań psychologicznych przy zastosowaniu najnowszego sprzętu laboratoryjnego.

Tematyka zajęć w roku akademickim 2019/2020:

• okulografia i badania procesów uwagi wzrokowej,
  • metody pomiaru ekspresji mimicznej,
  • procesy podejmowania decyzji.

Program szkoły badacza obejmuje 38 godzin dydaktycznych (dla każdego uczestnika) w tym:

• 20 godzin - wykłady i warsztaty prowadzone przez najlepszych dydaktyków – praktyków, na których poznasz najnowsze metody i techniki badawcze w zakresie podejmowania decyzji, procesów uwagi i ekspresji emocji. Nauczysz się również obsługiwać oraz analizować wyniki uzyskane dzięki nowoczesnej aparaturze do pomiaru reakcji sercowo-naczyniowych, w badaniach okulograficznych, czy elektromiografię mięśni twarzy.
  • min 8 godzin - praca nad Twoim własnym projektem badawczym, który przygotujesz w zespole 2-3 osobowym ze wsparciem naszych dydaktyków i praktyków. Nauczysz się tu całego procesu badawczego od A do Z, od pomysłu, planu, przez przeprowadzenia badań z wykorzystaniem najnowszej aparatury, po analizę i prezentację wyników. Dodatkowo, będziesz mieć okazję poszerzyć swoje kompetencje współpracy w zespole w różnych rolach.
  • 10 godzin - wizyty studyjne pod kierunkiem opiekunów z firm badawczych, w trakcie których poznasz jak stosują metody i techniki badawcze psychologii poznawczej „od kuchni” i będziesz mieć okazję „poczuć na własnej skórze” jak to się robi w praktyce.

Terminy: semestr zimowy 2019/2020 roku, szczegółowe terminy potwierdzimy na początku roku akademickiego.

Termin zgłoszeń upływa 23 września 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy Szkoły Badacza 2019-2020, którzy ukończą program otrzymają Certyfikat Prorektora Uniwersytetu SWPS.

Zapraszamy osoby indywidualnie, w zespołach oraz koła naukowe

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mkowal@swps.edu.pl oraz wypełniając formularz rekrutacyjny zawierający kilka krótkich pytań.