2019-06-10 11:41 Suszek Karolina
scd II

Scandinavian Career Day II - Znamy termin!

scd scandinavian career day targi kariery
Miło nam poinformować, że 28. listopada 2019 roku w godzinach 10.00 - 15.00 odbędzie się druga edycja Scandinavian Career Day na Uniwersytecie SWPS.

Mamy nadzieję, że również w tym roku będziecie z nami!

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Ambasady Szwecji, Ambasady Norwegii oraz Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (Scandinavian-Polish Chamber of Commerce)

Najbliższa edycja zakłada jeszcze więcej czasu na bezpośrednie rozmowy pracodawców z kandydatami/tkami (studentami/kami i absolwentami/kami, jak również:

• szybkie prezentacje firm,
  • indywidualne rozmowy rekrutacyjne,
  • konkurs o staż w formie case study,
  • warsztaty i stoliki tematyczne.

Pracodawco! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej - Poznaj SCD

Aby zgłosić udział firmy w Scandinavian Career Day II prosimy wypełnić formularz.

Do zobaczenia na SCD II

Zespół Biura Karier